• $7,3574
  • €8,9533
  • 437.532
  • 1536.11
07 Kasım 2011 Pazartesi

Deron Neron!

Maçta 21 sayı kaydeden Deron Williams ilk yarıda 5 üçlük isabetle 17 sayı kaydedip 3 sayı Neron'una dönüşünce F.Bahçe'yi fena yaktı! F.Bahçe, Williams'ı double-team'e (ikili savunma) hapsedemedi. 'Adam eksilir ve diğer skorer Kemp'in savunması aksar' diye buna belki de cesaret edemedi. Teke tek savunulamayan Deron da attıkça attı ve Kara Kartal'ı zafere uçurdu. Tabii ki Kemp, Erceg ve Semih'in büyük katkılarını unutmak nankörlük olur! Bu galibiyette onların imzası da var.
SEMİH İÇERİYİ DELDİ
18-10'luk ilk 6 dakika Kartal dışarıdan, Kanarya da içeriden oynamayı tercih etti. Beşiktaş Semih Erden ile de F.Bahçe pota altını delerek basketler üretince fark açıldı. Beşiktaş savunması, F.Bahçe'nin dış adamlarını yakın savunup rahat şut imkanı tanımadı ve rakibinin skorunu düşük tutmayı başardı. F.Bahçe bu anlarda sadece Vidmar'ın pota altı üretimine kaldı. Bu da yetmedi tabii ki...
4 FAUL PROBLEMİ
İlk iki periyotta F.Bahçe, Deron Williams'ın savunmasında fena aksadı. Williams'ı Jerrels, Ömer Onan, Engin ve Bogdanovic yakından etkili savunamayınca bu oyuncu sık sık yükselerek üçlüklerle vurdu. F.Bahçe Ülker ise ancak pota altını deldikçe basket kaydedebildi. Orta mesafe ve dışarıdan şutlar 'kör atışa' dönüştü ve sarı-lacivertlilerin skoru kısır kaldı.
Deron Williams'ın faul sayısı 4'e yükselince, hücumda problem başladı. Böylece bitime 3.45 kala Ukic ve Jerrells'in sayılarıyla fark tek baskete kadar düşse de Deron, Erceg ve Semih'in basketleri galibiyete yetti. 31-40 ile rakibine 9 ribaunt fark atan F.Bahçe, Beşiktaş'ın hücum gücüne dayanamadı.

<p>İstanbul'da kaçak yollarla ülkeye sokulan oyuncakların bulunduğu depoya baskın düzenlendi. Bağcıl

Kaçak oyuncak deposuna baskın anı görüntülendi

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Ağrı Dağı göçmen kuşlara ev sahipliği yapıyor

''Eren-4 Karlıova-Varto'' ve ''Eren-5 Bagok'' operasyonları başlatıldı! İşte ilk kareler