• $13,4566
  • €15,2439
  • 797.144
  • 1910.29
26 Şubat 2013 Salı

Derbi diye buna derim

Pianigiani'nin yanlış rotasyonlarıyla harabeye dönen, her tarafı delik-deşik 'F.Bahçe savunması' Ertuğrul Hoca'nın 'Sağlam yamalarıyla!' tamir oldu. 
Kartal, yüklendikçe F.Bahçe savunmasını, yaramadı. Bu da, pota altından skor yollarının tıkanmasına ve Beşiktaş'ın skor üretiminin kısırlaşmasına neden oldu. F.Bahçe'de ise ilk dakikalarda potayı sürekli ıskalayan hücumlardaki arızalar, koçun doğru rotasyonlarıyla tamir edildi. 
Böylece skor hakimiyetinin ele geçirilmesi sonucu doğdu. Emir, boş alanlara asistler yaparak, basket yollarını açınca, İlkan, Bogdan ve Andi sayı olup yağdı. 

FENA SAVAŞTILAR
Hep pasif oyunundan şikayet ettiğimiz Bati bile oyuna alınır alınmaz, özellikle savunmada ağırlığını ortaya koydu. Andersen'le yaptığı double-team'lere, ribaunt ve top çalmayı da ekleyince, Beşiktaş'ın hücumları iyice çökertildi. F.Bahçe dakika dakika farka giderek, 16'ya kadar çıktı. Ancak son 2 periyotta, roller değişti. Kanarya savunması, Ewing, Vidmar, Cevher ve Markota'nın hücumlarına dayanamadı. Hele Cevher'in sayı yağmuru, Kanarya'yı fena ıslattı! Ömer, Bogdan hücumları, sayı yollarını açınca, Cevher'e rağmen, F.Bahçe kazandı. Çok heyecanlıydı. Derbi diye buna derim.

 

<p>İstanbul Ticaret Üniversitesi Ulaştırma Sistemleri Uzmanı  Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı araç içinde

Yolda kalan sürücüler araç içinde ne yapmalı?

Hurdalıktan alınan arabanın muhteşem değişimi

Sırları çözülemeyen birbirinden ilginç fotoğraflar! Gerçek oldukları iddia ediliyor

Kendisi küçük etkisi çok büyük! Kansere savaş açıyor