• $8,1909
  • €9,7528
  • 457.01
  • 1393.24
02 Haziran 2011 Perşembe

Darbeyi vuran adam: Johnson

Evet, darbeyi vurup, Banvit'i yıkan adam Johnson ama planı iyi yapıp, yıktıran adam da Koç Oktay Mahmuti. Ancak son iki maçta kilit oyuncular, düğümü çözse de, tüm G.Saraylı oyuncular, görevlerini iyi yaparak skoru koruyup başarıya ulaştılar. Tümünü kutluyorum.
Banvit, G.Saray'ın oyun kurucusu Johnson'ı asla savunamayınca, potasını adeta teslim etti! Bir önceki maçın ilk dakikalarında da firesiz şutlarla 13 sayı atıp farkı açan Johnson, aynı sahneyi ilk 12 dakikada tekrarlayarak bir boksör gibi Banvit'i grogi etti! Mükemmel ferdi hücumlarıyla 3/3 ikilik, 2/2 üçlük, 3/3 serbest atışlık isabetlerle hiç fire vermedi.

RAKİBİNİ DAĞITTI
İlk iki periyotta başarılı savunmasıyla 7 top çalıp, Banvit'in 12 top kaybı yapmasını sağlayan G.Saray, bu çalınan topların çoğunu da hızlı hücumlarla basket olarak değerlendirerek, 53-19 ile rakibini bir devrede 24 farkla dağıttı! Bunu istatistik de güzelce belgeliyordu. G.Saraylı oyuncular, 12/26 ile 61,5'luk ikilik, 5/10 ile 50'lik üçlük ve 6/6 ile 100'lük yüzde yapmıştı.
Önceki maçlarda G.Saray'a kök söktüren Banvitliler'in, moral kondisyonları da çöktü! G.Saray taraftarı olayın farkındaydı ve son 2 maçın 'Galibiyet Kilitlerini!' açan Johnson'ı alkışa boğarak uğurladı!

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü