• $13,5981
  • €15,4393
  • 794.307
  • 1990.16
22 Şubat 2013 Cuma

Dağlar kadar fark var!..

 F.Bahçeli oyuncular, hücumda bu sert savunmayı yiyince, 'Şutlar çember yönünü bir türlü bulamadı.' Düşük şut yüzdesiyle oynamak da daha ilk dakikalarda farkı getirdi. Devre sonunda ise 'Bir devredeki tarihi fark!' geldi. 19-50 ile 31 fark yemek, F.Bahçe taraftarını da şok etti. Kimi alkışladıkları, kimi yuhaladıkları belli değildi. Belli ki, tepki vermek istiyorlardı ama ne yapacaklarına karar veremiyorlardı. Protesto sesleri çıkarken, 'Takım sevgisi ve desteği ağır basıyor' hemen kesiyor, alkışlıyorlardı. Bakın şu maç istatistiğine de, F.Bahçe taraftarı olsanız, ne yapardınız? 
32-49 ile ribauntlarda 17 fark yemiş. 19/57 ikilik, 7/12 üçlük isabet, yani tam '43 şut potayı ıskalamış!' Barça'ya bakmaya gerek mi var? 
Kısacası iki takım arasında 'Dağlar kadar fark var!' F.Bahçe tarihi farkla kaybetti ama ne set oyunu, ne savunma, ne şutlarda isabet vardı. Bu maç inşallah, dün gecede kalır da, 'Oyuncuların, son haftalardaki güzel havasını' alıp götürmez. 

GARİP TEPKİ...

F.Bahçe taraftarları arasında, küçük bir grup son saniyelerde fark 39'a ulaştığında takımı ve yönetimi protesto etti. '2-3 defa 'Yönetim istifa' sloganı atan grubun protestosuna, bir başka taraftar grubunun 'Yuh sesleri' de karıştı. Taraftarların bir kısmının da alkış sesleri, bu sesleri sanki bastırmaya çalışıyordu.

 

<p>Ezgi Aşık <span style='font-size: 1.6rem;'>soruyor, Sağlık İletişimi Derneği Başkanı Dr. </span><

Omikron ile Kovid-19'un şiddeti azalıyor mu?

Hayvanat bahçesinde kan donduran görüntü! Ayının kafesine giren adam...

Savaş pilotunun çektiği UFO fotoğrafı sızdı! Heyecanlandıran görüntü

Belli miktarlarda tüketildiğinde mutluluk veren besinler! İşte listede yar alan yiyecekler