• $7,2842
  • €8,7901
  • 404.508
  • 1527.45
16 Nisan 2011 Cumartesi

Canavar Kanaryalar!

İlk iki periyotta, kopma olmamasının nedeni F.Bahçeli oyuncuların pota altında çok müsait pozisyonların tam 9 tanesinden faydalanamamalarıydı. Attılar-attılar, çember altından tutturamadılar. Bunda beceriksizliğin etkisi olsa da, G.Saraylı oyuncuların pota altındaki çok etkili olan yakın ve caydırıcı savunmalarının da rolü vardı.
F.Bahçe 2. maçta ribauntlarda rakibi karşısında ezildiği ve kötü savunma yaptığı için rakibinden 15 fark yiyerek yenilmişti. Dün ribaunt hakimiyetini kaptırmadan ilk yarıyı 17-17 ile dengede tamamladı.
Bu yarıda en dikkati çeken iki takımın da 'Üç Sayı Özürlü!' performanslarıydı. F.Bahçe,1/8 ile 12,5'luk çok kötü yüzdeye ulaşabildi. G.Saray M.Park ise daha beterini sergiledi. Sıfır çekerek, 0/7'lik isabet oranı ortaya koydu.

SKOR KRALİÇESİ
3. periyot gerek skor (23-23), gerek mücadele olarak o kadar eşitti ki, serinin üç maçındaki en zorlu periyotu oynanmış oldu. G.Saray Catchings ve Augustus ile skor üretirken, F.Bahçe'de 'Skor Kraliçesi' Angel Mc Coughtry oldu. 
Son periyotta F.Bahçe daha ağır basmaya başladı. Fast-break basketler atıldı. 35. dakikada 70-59 ile 11 fark böyle geldi. Horakova'nın mücadelesine hayran oldum. Bu maçta F.Bahçe kısalarıyla rakibine üstünlük sağlayınca, uzunların verimi de artı ve kazandı. Son periyot hariç inanılmaz zor bir mücadele oldu. Pazar günü de zor olur gibi geliyor.

<p>Bursa'da kısıtlamada denetim yapan bekçilerin 'dur' ihtarına uymayan sürücünün, savunması şaşkınl

Bekçilerin 'dur' ihtarına uymayıp kaçtı, savunması şaşkınlık yarattı

Niğde'de kaçak kazı yapan 4 kişi suçüstü yakalandı

Akkuyu Santrali'nde ikinci ünitenin konsol kirişinin kurulumu tamamlandı

Adıyaman'da ''Gastropod'' nesline ait hayvan fosili bulundu