• $15,8824
  • €16,8065
  • 941.064
  • 2393.61
16 Aralık 2011 Cuma

Buna intihar denir!

Bu kadar kötü ve rakibi karşısında aciz bir F.Bahçe'yi, yıllardır görmedim.
'Skor trendi bile sapıttı!' 20-21 fark yiyip, 6'ya düşürdüğümüz anlarla kaynayan, maçtı! 'Öne geçeriz artık' diye umutlandığımız o anlarda, verdiğimiz ribaunt, yediğimiz blok, yaptığımız top kayıplarıyla, kısacası 'Bi dolu rezillikle!' İspanya'da çarptığımız, rakibe, evimizde çarpıldık! Ne kadar yazık!
Bu maçın en kötü istatistiği, 26-38 ile yediğimiz 12 ribaunt farktı. Özellikle, farkı indirdiğimiz, öne geçme hayallerine daldığımız anlarda 'Defansta ve ofansta' verdiğimiz ribauntlar 'Yediğimiz basketler' olarak geri dönünce 'Canımıza okundu!'

JACKSON'U TUTAMADIK
Son maçlarda 'Rakipleri sert savunmamızda boğup, kazanırken dün, sadece birkaç dakika hariç 'Yumuşak savunmamız'la dalga geçtiler! Fischer, Banic, Grimau, Mumbru, Jackson... Kim boyalı alanımıza dalsa, attı. Ya da orta mesafelerden, potamızı kararttı!
Şu Jackson denilen adamı, bire bir tutacak adamı mumla aradık! Şutuyla, asistiyle ipimizi çekti! Fischer ve Grimau'nun yakın savunması da, fiyaskoyla sonuçlandı. Şans güçlüden yanadır ya!.. Grimau'nun, çoook uzaktan, savunmamız üzerinden, salladığı üçlük, pes dedirtecek cinstendi. Ayrıca, sete karşı, savunmamız, farkın 6'ya düştüğü o an hariç, hep aciz kaldı.Bilbao maç boyu, savunma ribauntları sonrası, baş döndüren hızla alanımıza akıp, üçlük ve ikiliklerle fark yarattı!

POTADA KARA GECE
Son 2 periyotta, farkın 20-21'lere çıktığı anlarda, Sinan Erdem'de büyük şok vardı! Sonra, Emir sahneye çıktı! 7 sayılık seri ile farkı bir anda 13'e düşürüp,  Bilbao ile kahramanca savaşsa da, sonunda o da bitti! Pasları-şutları ıskaladı! Grubu lider bitirebilecek pozisyondan, gruptan çıkamayabilecek tehlikeye daldık! Buna ne denir?
'Tabii ki, intihar denir!'
Efes de kaybetti. 'Kara Gece!'nin tuzu-biberi oldu ama en azından çok da umurumuzda değil! Geçen hafta, TOP 16 sevinci yaşatmıştı ya!

<p> </p>

“Havalimanı yıkılıyor” yalanı

Yavrusu için kendini feda etti! Vahşi doğanın acımasız yüzü

ABD 50 yıl sonra UFO'ları konuşmak için panel düzenledi

Doğu Karadeniz'in zorlu yolları havadan görüntülendi! Yolculuk yapmak cesaret ister