• $15,9719
  • €16,8183
  • 932.629
  • 2393.61
2 Temmuz 2011 Cumartesi

Bu hızla şampiyon

Bizim 'Sevimli Canavarlar!' turnuvanın en güçlü takımı, son şampiyon Fransa'yı da devirdi ve finalist oldu. Bir tarih, böyle yazılır işte. İnanılmaz güçlü savunmamız ve akıllı hücumlarla bu maçı da aldık. Şimdi finalde Rusya rakibimiz olacak. Rusya, biliyorsunuz, ilk tur grup maçlarında A Grubu'nda bizi 80-65 yenmişti. O bence, ölçü olamaz. O günkü Perilerle, bugünküler arasında dağlar kadar fark var.
Hem bu final... Ölümüne oynayacaksın ve rakibi savunmada boğup, işi bitireceksin. Biz öncelikle muhteşem savunmamızla buralara geldik.
BRAVO CEYHUN HOCAM
Bir de 'Ölüleri, diriltme!' özelliğiyle, yıl boyu takımdaki koçlarının bençte öldürdüğü, Nevlin ile Şaziye'yi dirilten ve zaferlerde, kilit kahramanlar haline getiren, 'Komutan Ceyhun!'un büyük başarısını bir defa daha dile getireceğim.
Bravo ötesi bir başarı, hocam.
Nevriye-Nevlin ikilisine, kısaların çok hareketli ve yardımlaşmalı savunması, savunmamızı duvarlaştırıp, tıpkı Fransızlar gibi her rakibi düşük skorda tuttu. Işıl'ın çaldığı kritik toplar ve attığı öldürücü üç sayılar final yolunu açtı.
Şimdi o günkü yenilgiyi unutup, Rusya'ya çullanalım... Ve neden olmasın; 'Bu hızla, mucize yaratıp, şampiyon olalım.

<p>Sadakatsiz dizisi Doctor Foster dizisinden uyarlanmış ve özellikle ilk sezonu ile ekrana damgasın

Sadakatsiz'de finale giderken 3 muhtemel senaryo

Yavrusu için kendini feda etti! Vahşi doğanın acımasız yüzü

ABD 50 yıl sonra UFO'ları konuşmak için panel düzenledi

Doğu Karadeniz'in zorlu yolları havadan görüntülendi! Yolculuk yapmak cesaret ister