• $7,3884
  • €8,9507
  • 437.225
  • 1464.47
02 Temmuz 2011 Cumartesi

Bu hızla şampiyon

Bizim 'Sevimli Canavarlar!' turnuvanın en güçlü takımı, son şampiyon Fransa'yı da devirdi ve finalist oldu. Bir tarih, böyle yazılır işte. İnanılmaz güçlü savunmamız ve akıllı hücumlarla bu maçı da aldık. Şimdi finalde Rusya rakibimiz olacak. Rusya, biliyorsunuz, ilk tur grup maçlarında A Grubu'nda bizi 80-65 yenmişti. O bence, ölçü olamaz. O günkü Perilerle, bugünküler arasında dağlar kadar fark var.
Hem bu final... Ölümüne oynayacaksın ve rakibi savunmada boğup, işi bitireceksin. Biz öncelikle muhteşem savunmamızla buralara geldik.
BRAVO CEYHUN HOCAM
Bir de 'Ölüleri, diriltme!' özelliğiyle, yıl boyu takımdaki koçlarının bençte öldürdüğü, Nevlin ile Şaziye'yi dirilten ve zaferlerde, kilit kahramanlar haline getiren, 'Komutan Ceyhun!'un büyük başarısını bir defa daha dile getireceğim.
Bravo ötesi bir başarı, hocam.
Nevriye-Nevlin ikilisine, kısaların çok hareketli ve yardımlaşmalı savunması, savunmamızı duvarlaştırıp, tıpkı Fransızlar gibi her rakibi düşük skorda tuttu. Işıl'ın çaldığı kritik toplar ve attığı öldürücü üç sayılar final yolunu açtı.
Şimdi o günkü yenilgiyi unutup, Rusya'ya çullanalım... Ve neden olmasın; 'Bu hızla, mucize yaratıp, şampiyon olalım.

<p>Mardin'de akrabalar arasında çıkan kavga silahlı çatışmaya dönüştü. Kameralara yansıyan görüntüle

Aksiyon filmi değil gerçek: Araçla gelip dehşet saçtılar

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları