• $7,6822
  • €9,1217
  • 417.185
  • 1534.5
11 Nisan 2011 Pazartesi

Benim gardım seninkini döver!

F.Bahçe 1-0 önde ama G.Saray da 1-0 yapabilirdi. F.Bahçe, yarın da kazanırsa, G.Saray'ın moral kondisyonu düşebilir. O zaman Caferağa'da F.Bahçe işi bitirebilir. Ancak Cim-Bom, 2. maçı alırsa, o zaman Caferağa'da da kazanabilir ve 'Şampiyonluk Kilidi!' belki de Abdi İpekçi'deki 5. maçta açılabilir. 
Derbilerde dikkatimi çeken şu: O gün, hangi takımın gardları rakip gardlara üstünlük sağlıyorsa, o takım kazanıyor. Dün de böyle oldu. İlk devrede G.Saray, Hodges ile ağır bastı! Hodges ve Işıl'ın asist ve savunması, G.Saray'ın yarı hakimiyetinde etkendi. Hodges, dalışlarıyla, sarı-lacivertli savunmanın kurgusunu bozdu.

DİŞİ ASLAN FOWLES
Pota altı savunması açık verdi. WNBA patentli 'Dişi Aslan Fowles' da, bu açıklardan sızarak skor makinesine dönüştü!  Ancak 2. yarıda F.Bahçe'nin Birsel ve Esmeral ile G.Saray'ın gardlarına yaptığı başarılı savunma ve hücumda seti iyi organize edip uzunları beslemeleri; Matoviç ve Nevriye'nin skor patlaması yapmasına yol açtı. Kanarya; Birsel ve Matoviç ile acaip şakıdı! Birsel, 10 sayı, 9 asist ve 8 ribauntla tek kelimeyle muhteşemdi. Matoviç, 9/11 ikilik ve 1/1'lik üçlük performansıyla harika idi.
Esmeral, Horakova, Nevriye ve McCoughtry, oyunun genelinde çok faydalı işler yaptılar. Yalnız Angel McCoughtry'nin 5/18 ile 27.8'lik şut yüzdesi, sanırım saç baş yoldurttu!
Kaçırdıklarının yarısı girse, karşılaşma oralara gelmezdi herhalde.

<p>3-5 yaş arası çocuklarda internet kullanımının günde 1 saat olmasını belirten Uzman Psikolog Dery

Çocukların internet kullanımına nasıl sınır koyarım?

Adana'da yanan ormanlık alanlar tekrar ağaçlandırılmak üzere hazırlanıyor

Yaren Leylek ve Adem Amca, 10'uncu yılda da buluştu

Bitlis'te besiciler kış şartlarındaki zorlu mücadelesi