• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
18 Kasım 2013 Pazartesi

Ataman’ın şırıngası!

Gordon, Markoishvili, Ersin Dağlı ile Javai gibi ilk 5 ayarında oyuncularını tek tek kaybeden G.Saray’da, ağır sakatlıklardan gelen Engin ve Domercant da henüz toparlanamadı. Kısacası ‘Aslan’ın kırılmadık-çatlamadık yanı!’ kalmasa da, hala ayakta duruyor ve şampiyonluk hedefinden şaşmıyor. Eee!.. ‘Kupa koleksiyoncusu, kapı gibi Koçları var.’

Hırsı ve zor zamanlardaki seçimleri ile Ergin Ataman bunu da atlatır. Sadece biraz zaman... Çünkü oyun sistemi büyük yara aldı. Eski ‘Cim-Bom Fırtınası!’nı yakalamak biraz zor. Eldeki oyuncuların, performanslarını çok zorlamaları gerekiyor.
Bunun için de sadece Aslan olmak yetmez, ‘Ultra Aslan!’ olmak lazım. Hırs, kazanma azmi ve sonuna kadar mücadele, gerekiyor. Bu, Ergin Ataman’da var. Oyuncularına da, ‘Şırınga edecek!’ eminim ama biraz zaman alacak. Ligin yenilgisiz tek takımı, Banvit’le oynamak kolay değil. İyi savunma yapıyor ve çok hızlı hücum ediyorlar. Rowland seti çok iyi yönetti. Meija ve Davis ile G.Saray boyalı alanını çok iyi kullandılar. Orta mesafelerden, nokta atışlar yaptılar.
İlk yarıda 15/23 ile 65.2’lik ikilik şut yüzdesi ve 13 fark bunun güzel göstergesiydi. G.Saray, Arroyo ve ‘Birazcık Bonsu!’ ile son 2 periyotta, farkı sık sık düşürüp, galibiyeti sık sık test etti! Banvit’in galibiyet inadını kıramadı!

<p>Futbol, sahaları aşıp evlerimizdeki televizyonlara, günlük  aktivitelere ve tabi ki son olarak oy

Neden PES Atarız?

Kütahyalı marangoz ahşaptan susuz ceviz soyma makinesi icat etti

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (22 Ekim 2021)

Eren-13 operasyonları kapsamında 4 terörist etkisiz hale getirildi