• $15,9436
  • €16,719
  • 931.171
  • 2393.61
6 Haziran 2013 Perşembe

Arroyooooo!

İlk 17 dakikada Banvit’in adam adama savunması yüzünden, boyalı alanı iyi kullanamayan Aslan, orta mesafe ve dış atışlardan yeterince skor üretmedi. Ayrıca, Banvit’in pota altına hücum ettiği anlarda, savunmasındaki gedikleri kapatamadı. Çok top kaybı yaptı. Banvit de 8 farka kadar gitti. Son 3 dakikada ise Banvit savunması, G.Saray’ın dış şutlarına teslim oldu. G.Saray bu anlarda, ribaunt kısırlığını giderip, Gordon, Markoishvili ve Arroyo ile 5 üçlük patlatıp, devre sonunda skor hakimiyetini tek sayı ile de olsa, lehine çevirmeyi başardı.
G.Saray son 2 periyotta, savunmasını diri tutunca, Banvit’in dış şut yüzdesi yerlerde süründü! Maç sonunda 2/16 ile sadece 12.5’ti. Bu anlarda, G.Saray demek, Arroyo demekti. Arroyo, basketleriyle Banvit’e patladı! Arkadaşlarını da gazladı! G.Saray takım savunması, daha bir etkili oldu ve ‘Aslan kimliğini buldu!’ 
Aslında istatistiğe şöyle bir göz atmak bile yeterliydi. İkilik şutlarda 18/40 ile 45’lik kötü bir yüzde tuttursa da, 12/22 ile 54.5’lik başarılı yüzdeyi yakalayan Aslan, Banvit’i ‘Üçlük pençeleri!’yle devirdi. Tabii 42-28 ile 14 ribauntluk farkın katkısını da unutmayalım.

<p class='MsoNormal'>Sakarya Üniversitesi, Üniversiteler içiresinde düzenlenen  'Bahar Festivali' et

Bahar Festivalinin Yeni Adı: SAÜFEST

Yavrusu için kendini feda etti! Vahşi doğanın acımasız yüzü

ABD 50 yıl sonra UFO'ları konuşmak için panel düzenledi

Doğu Karadeniz'in zorlu yolları havadan görüntülendi! Yolculuk yapmak cesaret ister