• $15,9052
  • €16,8407
  • 942.702
  • 2378.69
4 Ekim 2011 Salı

Nuri Bilge Ceylan filmi

Nuri Bilge Ceylan filmlerini severim, aklım erdiğince saygı duyarım. Ama bizim Beşiktaş geriden, Nuri Bilge Ceylan filmleri temposunda oyun kurmasa daha mutlu olurum! Son yıllarda en güzel siyah ve beyaz futbol filmlerinin en iyi yardımcı erkek oyuncusu Ernst, neden yine ilk 11'de yok bilmiyorum. Ancak Ernst olmayınca, Beşiktaş orta sahası bir türlü beklenen, arzulanan oyun temposunu yakalayamıyor, onu biliyorum...
İlk yarı bitiminde, maç sonucu belli değilken Türkiye Futbol Federasyonu ile ilgili duygularımı paylaşmak istiyorum.
Milli Takım kamp tarihleri ile 'marka değer'ini yükseltmek istediği ligin fikstürünü çakıştıran Türkiye Futbol Federasyonu 'Ama diğer liglerde de pazartesi maç var' diyor. Doğru; dün gece yarı profesyonel-yarı amatör İrlanda Ligi'nde de maç oynandı.
Ancak İrlanda Ligi'nde forma giyen tek bir oyuncu dahi herhangi bir Avrupa milli takımına çağrılmadı! Hedef İrlanda Ligi 'kalite'sini yakalamaksa, devam edin TFF! Biz de 'sıkıştırılmış üniversite yaz okulu'na dönen fikstür kurbanı karşılaşmayı yazmaya devam edelim!
ANTEP'TE İLK MAÇ ELEKTRİĞİ
Beşiktaş'ın rakibi Gaziantepspor'da klasik 'yeni teknik direktör'ü 'ilk maç elektriği' var... Oyuncular doğal olarak bir önceki maça göre daha istekli ve kendilerine 'iki kez' kanıtlama çabasında...
Beşiktaş'ta ise sadece Egemen'de benzer bir 'doğal istek' söz konusu. Haftalardır kariyerine yakışır bir 'başrol'e soyunmasını beklediğimiz Simao ise maalesef 'bitse de gitsek' isteksizliğinde... Necip de 'diğerlerinin de yerine koşayım' derken 'kontrolsüz güç, güç değiltir' durumuna düştü.
BENJAMİN BUTTON RÜŞTÜ!
Necip Uysal'ın atılmasıyla, Beşiktaş'ın 'ruhsal kondisyonu' da iyice düştü! Beşiktaş'ın en iyi ismi yine kaleciliğin Benjamin Button'u Rüştü! Madem dünkü karşılaşmayla ilgili bu kadar film göndermesi yaptık o zaman bu siyah-beyaz filmin rejisörü ve yapımcısına da bir çift laf edelim!
1 Sayın Carvalhal, gerçekten iyi birisiniz ama dün gece bir kez daha neden son altı yılda 7 ayrı takımda çalıştığınızı da anlayabiliyoruz!
2 Sayın Yıldırım Demirören, Kulüpler Birliği Başkanlığı'nı da aynı Beşiktaş Kulübü Başkanlığı gibi mi yapacaksınız?

<p> </p>

“Havalimanı yıkılıyor” yalanı

Yavrusu için kendini feda etti! Vahşi doğanın acımasız yüzü

ABD 50 yıl sonra UFO'ları konuşmak için panel düzenledi

Doğu Karadeniz'in zorlu yolları havadan görüntülendi! Yolculuk yapmak cesaret ister