• $15,9719
  • €16,8183
  • 932.629
  • 2393.61
29 Temmuz 2011 Cuma

Legia Üründül!

Gaziantepspor, geçen sezonun 2. yarısından itibaren zaman zaman anti-futbol ve 'tekmetokatspor'un egemen olduğu ligimize çöpte açan yeni çiçek misali bir soluk getirmişti. Çıraklık yıllarının defansif ağırlıklı hocası Tolunay Kafkas, UEFA hedefiyle başlanan 2. yarıda ofansif açıdan en güzel takımlardan birinin mühendisliğini yaparak olumlu anlamda herkesi şaşırtmıştı.

CENK'İN KARİKATÜRÜ!..
Popov-Wagner-Olcan-Cenk Tosun-İsmael Sosa 5'lisinin oluşturduğu ofansif derinlik, geçen sezon şampiyonluğu averajla kaybeden Trabzonspor'da yoktu! Geçen yılın en iyi çıkış yapan yeni santrforu Cenk Tosun bir önceki turda kendi kendisinin kötü bir karikatürü gibiydi; o yüzden Tolunay hoca genç yeteneği ilk 11'de başlatmadı. Ancak Cenk gibi doğuştan santrfor tipinde bir oyuncudan yoksun başlayan Gaziantep hücumları, ilk yarıda Legia'nın fizik gücü üst düzey savunmasının arasında bir türlü gole dönüşemedi. 25. dakikadan sonra ise kendisini Kenya'da yaz mevsiminde zanneden Gaziantep iklimi, Legia'nın 'taşfırın defansif ekmeği'ne yağ sürdü.

HERKESE DANY LAZIM!..
Üründülce konuşursak, Polonya ekibi o kadar 'kolektif' şekilde 'alan daralt'tı ki, Ömer Üründül'ü yakından tanısalar onu ömür boyu onursal başkanları seçerlerdi! Legia'nın bulduğu gol ise içimizi daralttı. Antep, bu turu geçse de geçmese de doğru yolda. Bu yolda devam ederse ileride hem ligimizde hem de Avrupa'da salt skortif açıdan da başarılı işlere imza atabilir.
Orta sahanın ortasında Wagner'in kademesine girebilecek bir oyuncu Antep'i bir üst kademeye taşıyabilir. Her takımın savunmasına bir Dany lazım ama Antep orta sahasına acil Dany'nin önlibero versiyonu lazım!

<p>Sadakatsiz dizisi Doctor Foster dizisinden uyarlanmış ve özellikle ilk sezonu ile ekrana damgasın

Sadakatsiz'de finale giderken 3 muhtemel senaryo

Yavrusu için kendini feda etti! Vahşi doğanın acımasız yüzü

ABD 50 yıl sonra UFO'ları konuşmak için panel düzenledi

Doğu Karadeniz'in zorlu yolları havadan görüntülendi! Yolculuk yapmak cesaret ister