• $15,9644
  • €16,7968
  • 932.278
  • 2393.61
13 Ekim 2011 Perşembe

İrlanda'yı Çek'elim

Portekiz ve Hırvatistan bireysel yetenekler açısından bizden daha iyi. Eski gücünden uzak olan Çekler ile İrlanda, diğer iki seri başı takıma göre kurada daha eşleşmeyi tercih edeceğimiz türden rakipler olabilir
Bugün saat 14.00'te çekilecek kuralar sonucunda son 12 yıldaki 5. Play-Off'umuzu oynayacağız. Ancak bu kez statü daha önceki Play-Off eşleşmelerimizden farklı. UEFA'nın 2010 Dünya Kupası Avrupa Play-Off kuraları çekilmeden kısa bir süre önce Fransa'nın elenmesini engellemek için 'icat ettiği' seri başı takım uygulaması, bugünkü eşleşmemizin Euro 2000, 2002 Dünya Kupası, Euro 2004 ve 2006 Dünya Kupası'ndaki Play-Off'lardan farklı kılıyor.
AZERBAYCAN'la oynadığımız iki maçta toplam 1 gol atıp 1 gol yiyecek kadar formsuz olduğumuz bir dönemde seri başı olan 4 takımdan birisi olmamamız çoğumuzu şaşırtmadı.
SEÇME ŞANSIMIZ OLSAYDI
SERİ başı olarak kuraya girecek muhtemel rakiplerimiz arasında Portekiz ve Hırvatistan bireysel yetenekler açısından bizden daha iyi olan takımlar. Eski gücünden uzak olan Çek Cumhuriyeti ve İrlanda, diğer iki seri başı takıma göre daha eşleşmeyi tercih edeceğimiz türden rakipler.
1 AYDA TOPARLANIR MI?
Ama tarihimizdeki tüm Play-Off eşleşmelerinde olduğu gibi asıl rakip yine kendimiziz. Artık bir ayda ne kadar toparlanırız bilmiyoruz ama bir an önce toparlanmamız gerektiği herkesin malumu.

<p>Sadakatsiz dizisi Doctor Foster dizisinden uyarlanmış ve özellikle ilk sezonu ile ekrana damgasın

Sadakatsiz'de finale giderken 3 muhtemel senaryo

Yavrusu için kendini feda etti! Vahşi doğanın acımasız yüzü

ABD 50 yıl sonra UFO'ları konuşmak için panel düzenledi

Doğu Karadeniz'in zorlu yolları havadan görüntülendi! Yolculuk yapmak cesaret ister