• $16,8853
  • €17,8334
  • 992.103
  • 2554.08
20 Haziran 2012 Çarşamba

Gerrard: 1- Hakem: 0

İngilizler için gol ile eş anlamlı olan Rooney'nin cezası bitmiş, ilk 11'deki yerini almıştı. Ancak ilk 45 dakikada İngiltere, Ukrayna kalesini tutan tek bir şut dahi atamadı. İngiltere en son 1998 Dünya Kupası'nda Romanya karşısında bu kadar kısır kalmış, maçtan sonra kazanan Hagi, Ilie, Popescu ve arkadaşları saçları sarıya boyamışlardı!
Ukrayna ise Yarmolenko ve Konoplanka gibi iki yetenekli açığının çabalarına rağmen estetik üstünlüğünü skor tabelasına yansıtamadı. Bunun ana sebebi sakatlığından dolayı Schevchenko'nun yedek başlamasıydı. 21. yüzyıl Ukrayna'sında futbolun eş anlamı olan Schevchenko'nun yerine oynatılan Milevskiy'in büyük kısmını sakat geçirdiği sezondan sonra kendi kendisinin kötü bir karikatürüne dönüşmüş olması da cabası. Arkasındaki Deviç, Metalist Kharkiv'de gösterdiği harika performanstan sonra Lucescu'nun Shakhtar'ına transfer oldu ama Sırp yıldız bir türlü kendisini evlat edinip devşiren Ukrayna Milli Takımı formasıyla bekleneni veremedi.
Blokhin elindeki malzemeyle sonuna kadar zorladı. Ancak asıl mesele milli takımın hocasında değil. Misal Yarmolenko ve Konoplanka, altyapılarda Lobanovsky gibi yarışmacı olduğu ölçüde yetiştirici bir teknik adamın elinde olsalar, Ukrayna futbolu için her şey daha güzel olabilirdi.
Aslında Ukrayna çizgi hakemi hariç tüm dünyanın gördüğü golü de buldu. Sahi, çizgi hakemleri neden var? Dün gece de gördüğümüz gibi onlar da bizim gibi maça izleyici olarak katılıyorlar. Üstelik bizden farklı olarak maçı en güzel yerden izleyip üstüne para alıyorlar. Dünkü yan hakem de çizgi hakeminden daha iyi değildi. Çizgiyi geçen pozisyonun başlangıcındaki ofsaytı fena ıskaladı.
ÖP GERRARD'IN AYAĞINI!
Milner yerine Walcott'la başlamak ve takımın potansiyeline uygun bir oyun oynatmak yerine sadece günü kurtarmaya çalışan Hodgson, bir kez daha Gerrard'a dua etmeli. Henüz grup maçları bitti ama Gerrard şimdiden bir Avrupa Şampiyonası'nda İngiltere adına en çok asist yapma dalında Beckham'ı yakaladı.  Beckham gibi sadece harika ortalar yapmakla kalmadı, kaptanlık sanatı nedir tüm dünyaya gösterdi, geri 4'lüden bile daha çok rakipten top kaptı. Terry ırkçılık yapmasa Gerrard yerine yine kaptan olacaktı, ben ona yanıyorum. İngiltere kalan maçlarda ne mi yapar? Gerrard mutlu olsun, bana yeter de artar!

<p>Akşam TV'den Ezgi Aşık Bakü'ye gitti ve 'Gaminetler Müzesi'ni gezdi. </p>

Azerbaycan ordusunun ele geçirdiği silah ve zırhlı araçlar bu müzede sergileniyor

Gösteri sırasında piton adamı boğdu! Dehşet anları

Yeni keşifler için çalışmalar başladı! ''Tarihin sıfır noktası''

Sosyal medyada merak konusu oldu! Sudaki kırmızı rengin nedeni belli oldu