• $15,913
  • €16,8263
  • 941.336
  • 2384.46
16 Ekim 2011 Pazar

Carvalhal şaşırtmadı!

Beşiktaş denetleme kuruluna göre toplam borç 357 milyon lira. Beşiktaş'ın 357 milyon liralık borcu olduğunu okuyan bir yabancı 'Herhalde takımın beklerinden birisi Lahm, diğeri de Dani Alves!' der.
Halbuki 3 yıl önce Gaziantep'te dönüşümlü olarak açık oynayan Ekrem Dağ, Beşiktaş'ın beklerinden biri. Diğeri ise İbrahim Toraman. Her ikisi de dünkü tablonun sorumlularından çok kurbanılar! İkisi de ellerinden geleni yapıyorlar ama bek mevkisinde Beşiktaş taraftarının özlediği, beklediği kalitenin uzağındalar.
Onların önlerinde ise yetenekleri kağıt üzerinde tartışılmaz olan Simao ile Quaresma var. Var ama takıma faydaları ne kadar? Quaresma son zamanlarda yeteneklerine ihanet edercesine top kaybetme makinesine dönüştü maalesef. Daha da kötüsü Quaresma daha önce topu kaybettikten sonra oynadığı takıma bu kadar da kayıtsız kalmamıştı!
Simao ise Atletico Madrid ve Benfica'daki Simao'nun kötü bir karikatürü gibi. Uzun yıllar Avrupa'nın en kudretli açık oyuncularından birisi olan Portekizli, Barcelona formasıyla Beşiktaş'a 3-0 yenildikleri maçta bile dün gecekine göre daha az etkisizdi.
Guti'yi 51 gün hiç kadroya almadıktan sonra direkt ilk 11'de sahaya süren Carvalhal'ın çelişkisi beni maalesef hiç şaşırtmıyor. Gerçekten istikrarlı olan hangi teknik direktör 6 yılda 8 kez takım değiştirmiştir ki? Sayın Carvalhal 'Takımı milli maç arasından sonra görün!' demişti. Ama milli maç arasının Beşiktaş'tan çok Kayseri'ye yaradığını dün gece hayatın ilk kez futbol maçı izleyenler bile görmüştür. O zaman Beşiktaş'ta futbol kararlarını alanların, milli maç arasını neden daha iyi değerlendirmediğini de sorgulamak siyahla nefes alıp beyazla nefes veren herkesin en doğal hakkı değil mi?
YILDIZ PANKART
Neyse, Furkan 2 pozisyon bulduktan sonra o 2 pozisyonun tıpatıp aynısı 3. pozisyonda kenardan önlem almak yerine golü bizim gibi izlemekle yetinenler üzerine daha fazla yazmaya bile değmez!
Egemen'in boşa giden emekleri bir yana dün gece Beşiktaş'ın tek yıldızı 'Başın sağolsun Gökhan Değirmenci' pankartıydı.

<p>Ali Nuri Türkoğlu, Payitaht Abdülhamid dizisinde Emanuel Karaso karakterini oynamıştı. 30 yılı aş

Ali Nuri Türkoğlu'ndan samimi açıklamalar

Türkiye'nin en pahalı Tofaş'ı! 250 bin liraya satıldı

Türkiye'nin kültürel mirası 35 bin eser dijitalle dünyaya açılacak

Erzurum'da mayısta beyaz örtüyle kaplandı