• $8,4705
  • €10,2921
  • 501.151
  • 1441.33
12 Mart 2011 Cumartesi

Abramovich değil Seba!

İlk yarı sonunda kayıp süreyi işaret eden tabelada '45 dakika' yazsaydı, kimse itiraz etmezdi!
Beşiktaş'ın en keçiboynuzu tadında oynadığı maçta bile 'o yenilsen de yensen de' aşkıyla kemirilen keçiboynuzunun dibinden çıkan birkaç gram futbol tadı olan Guti bile kariyerinin en kötü maçını oynadı.
Beşiktaş ilk 'pozisyon'umsunu maçın bitimine 20 dakika kala bulurken, biz her dakika 'kayıp ruh'u kendimizce çağırdık durduk.
Beşiktaş forması giyen oyuncular için 'amaç', 'hırs' ya da 'heves' gibi futbolun anayasası olan kavramlar Çince yemek tarifi kadar yabancı gibiydi! İşin kötüsü tüm sezon A2'de 'Münch rahatlığı'nda top süren, sol kanadın umudu olan Doğukan da abilerinin 'ruh halsizliği'nden fazlasıyla etkilendi! Sezon başında sanki Beşiktaş altyapısında yetişmiş gibi hevesli oynayan Quaresma'nın girişi bile Beşiktaş formasını giyen oyuncuların üzerindeki ölü toprağını kaldırmaya yetmedi!

DURMUŞ SAAT
Lucescu'ya ikizi gibi benzeyen Neyzen Tevfik 'Hayat çatlak bardaktaki suya benzer. Sen içsen de içmesen de tükenir' diyor. Son 7 sezonda da Beşiktaş forması giyen adamlar, Beşiktaş adına futbol kararlarını alanlar bizi daha da fena tükettiler o ayrı. Son 7 yılda gelen tek şampiyonluk da '%151 Mustafa Denizli efekti'. Yani Demirören yönetiminin durmuş saat misali bir kez doğru zamanı göstermesi!
Sahi 7 yıl önce Beşiktaş'ı 1. sayfalara taşımak adına yollanan Lucescu'lu Shakhtar bu sezon 8'de 7 yaparak Avrupa kupalarının en başarılı takımı oldu, değil mi? Bir 17'de 17 değil ama 7 yıldır Lucescu'nun takımının her 10 maçından 7'sini de kazanmasına ne dersiniz sayın Demirören? Biz şunu demek isteriz: Türkiye'nin Abramovich'i değil, Seba'nın 10'da biri olun yeter de artar!

<p>Pençe-Şimşek operasyonunun icra edildiği Irak kuzeyindeki Metina'da tespit edilen 3 PKK'lı teröri

MSB: Metina'da tespit edilen 3 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı