• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
22 Şubat 2021 Pazartesi 04:07 | Son Güncelleme:

Süleyman Demirel'in şapkasını hacizle kaptı, satıyor

Süleyman Demirel'in şapkasını hacizle kaptı, satıyor

İşadamı Kamil Korkmaz, 50 bin TL'lik alacağı için 2013'te bir depoda haczettirdiği 9'uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'e ait imzalı fötr şapkayı, değerini verene satacak.

Antalya'da işadamı Kamil Korkmaz, 2013'te 50 bin liralık alacağı için iflas eden havayolu şirketi sahibinin deposuna hacze gitti. Bir kutuda, üzerinde 'Süleyman Demirel şapka' yazısını fark eden Korkmaz, kutuyu açtığında içerisinde 9'uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in kendiyle özdeşleşen ve sürekli yanında taşıdığı fötr şapkalardan biriyle karşılaştı. İçine baktığında 'En iyi dileklerimle sevgi ve saygıyla. S. Demirel' el yazısını gören Korkmaz, şapkayı da haczetti.

Kamil Korkmaz, şapkayı değerini verebilene satabileceğini söyledi.

BİR TÜRLÜ DEĞER BİÇEMEDİM

Daha sonra bu şapkayı alacağı üzerinden düşerek satın alan Kamil Korkmaz, 8 yıldır ona gözü gibi bakıyor. Demirel'in bu şapkayı haczettiği işadamına hediye ettiğini belirten Korkmaz, "Bir tek bu şapkayı manevi değeri açısından fiyat belirleyemedim. Benden daha iyi bakacak biri olur da karşıma çıkarsa ve şapkaya layıkıyla değer vereceğine inanırsam verebilirim" dedi.

<div><br></div><p><br></p>

24 Şubat'tan akılda kalanlar

Çakmakla piknik tüpünü kontrol etti! Evim tamamen yandı

Buz tutan gölde balıkçıların zorlu mücadelesi

Alanya'daki tarihi Gülevşen Camisi restore ediliyor