• $8,5391
  • €10,3608
  • 509.628
  • 1436.17
02 Haziran 2021 Çarşamba 21:01 | Son Güncelleme:

Atv Maraşlı finali ne zaman, tarih belli mi? Maraşlı final mi yapacak?

Atv Maraşlı finali ne zaman, tarih belli mi" Maraşlı final mi yapacak"

Maraşlı dizisinin final tarihi gündemde konuşulan başlıklardan oldu. Burak Deniz ve Alina Boz'un başrollerini paylaştığı dizi pazartesi akşamları Atv'de yayınlanıyor. Özel Kuvvetler'den ayrılan eski bir asker olan Maraşlı ve güzeller güzeli Mahur'un arasında yaşanan aşkı konu olur. Maraşlı final mi yapacak? Maraşlı finali ne zaman, tarih belli mi?

Maraşlı final olup olmayacağı yoğun olarak araştırılan konulardan oldu. Pazartesi akşamı Atv'de yayınlanan dizinin oyuncu kadrosunda Burak Deniz, Alina Boz, Saygın Soysal, Rojda Demirer, Melis İşiten, Neslihan Acar gibi isimler bulunuyor. Peki, Maraşlı final mi yapacak? Maraşlı finali ne zaman, tarih belli mi? İşte tüm merak edilenler...

MARAŞLI FİNAL Mİ YAPACAK?

TV 100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Burak Deniz ve Alina Boz'un başrollerini paylaştığı dizi Maraşlı'nın yeni bir gelişme olmazsa final yapacağını söyledi. Final bölüm tarihi netleştirilmeye çalışılan dizinin başrol oyuncularından Burak Deniz yapılan planlamaya göre İtalya'da çekilecek Cahil Periler dizisinin çekimlerine katılacak.

MARAŞLI KONUSU NEDİR?

Özel Kuvvetler'den ayrılma eski asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını geçirmek istemektedir. Gözü pek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı'nın hayatının dönüm noktası, kızı Zeliş'in vurulduğu gündür. Tek amacı, hasta olanı kızını hayata döndürmek olan Maraşlı, evladına yaşatılan büyük acıyı unutamamaktadır. Bir gün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir olaya karışır. Maraşlı, Mahur'un hayatını kurtarır. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır.

MARAŞLI OYUNCULARI KİMLER?

Dizinin oyuncu kadrosunda; Burak Deniz, Alina Boz, Saygın Soysal, Rojda Demirer, Melis İşiten, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala, Bedriye Rosa Çelik, Hakan Boyav, Serhat Parıl, Burcu Karakaya, Güneş Hayat, Engin Yüksel yer alıyor.

  • Maraşlı final mi yapacak
  • Maraşlı ne zaman final
  • Maraşlı final tarihi
  • birsen altuntaş maraşlı
  • atv Maraşlı final
<p>Irak'ın kuzeyindeki Gara bölgesinde 4 PKK'lı terörist hava harekatıyla etkisiz hale getirildi.</p

MSB: Gara'da 4 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

Sherlock Holmes filmine konu olan 'deli bal'da üretim dönemi başladı

Marmara Denizi'nin dibindeki yoğun müsilaj görüntülendi

Kartal'da demirli geminin halatı koptu başka bir gemiye yaslandı