• $7,5575
  • €8,9826
  • 473.93
  • 1111.96
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
03 Ağustos 2020 Pazartesi 15:57 | Son Güncelleme:

Godzilla filmi konusu nedir, oyuncuları kimler?

Godzilla filmi konusu nedir, oyuncuları kimler"

Godzilla filmi bu akşam Star Tv ekranlarına geliyor. Aaron Taylor-Johnson, Bryan Cranston, Ken Watanabe Godzilla filmi için kamera karşısında geçti. Filmin senaryo ekibinde de David Callaham, David S. Goyer, Max Borenstein ve Frank Darabont yer alıyor. 1999 yılında geçen filmde tanımlanamayan dev yaratıklara ait kalıntılara rastlanıyor...

Godzilla filmi bu akşam televizyon seyircileri ile buluşuyor. Star Tv'de yayınlanacak film saat 20:00 ve 22:30'da ekranlarına gelecek. 1999 yılında geçen filmde tanımlanamayan dev yaratıklara ait kalıntılara rastlanıyor. Filmin senaryo ekibinde David Callaham, David S. Goyer, Max Borenstein ve Frank Darabont yer alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Gareth Edwards oturuyor.

GODZİLLA FİLMİ KONUSU NEDİR?

1999 yılındayız. Filipinler'de tanımlanamayan dev yaratıklara ait kalıntılara rastlanmıştır. Bundan çok kısa bir süre sonra, Japonya'da nükleer santralde bir felaket meydana gelir. Şehirde santrale yakın olan bölge nükleer kirlilik nedeniyle tehlikeli bölge ilan edilmiştir. Amerikalı Joe Brody, resmi açıklamanın aksine bu felaketin bir deprem olmadığına inanmaktadır.

Oğlu Ford askeri kuvvetlere alındığında, aklına gelen ilk düşünce Japonya'ya gidince babasını alıp Amerika'ya geri götürmek olur. Bu sırada Joe Brody, kirlilik olan bölgeye vardığında 15 yıl önceki alametlerin tekrar yayıldığını fark eder. Bir yaratık nükleer enerjiden beslenerek etrafında bir yıkımın izlerini bırakarak gitmiştir. Canavarı durdurmak için Amerikan ordusu harekete geçer. Bu sırada Ichrio Serizawa tarihöncesi çağlardan bu yana varolan efsanevi yaratık Godzilla'yı keşfeder. Devasa canavar Godzilla uykusundan uyanıp kendisine yapılanların intikamını almak harekete geçer!

GODZİLLA FİLMİ OYUNCULARI KİMLER?

Aaron Taylor-Johnson, Bryan Cranston, Ken Watanabe

<p>Editör: Eda Cabul</p>

ABD seçimleri gerçeği yansıtmayacak mı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

WhatsApp Web'te parmak izi dönemi başlıyor! İşte yeni özelliğin detayları

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları