• $8,2364
  • €10,0327
  • 484.788
  • 1441.33
05 Mayıs 2021 Çarşamba 09:40 | Son Güncelleme:

Doğduğun Ev Kaderindir final mi yapacak, ne zaman? Doğduğun Ev Kaderindir neden bitiyor?

Doğduğun Ev Kaderindir final mi yapacak, ne zaman" Doğduğun Ev Kaderindir neden bitiyor"

Tv 8'in severek takip edilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir'in final yapacağı iddia edildi. Çarşamba akşamları ekrana gelen yapım gerçek hayat hikayesinden esinlenilerek senaryolaştırılıyor. Demet Özdemir'in başrolde olduğu yapım izleyenlerden tam not almayı başarıyor. Peki, Doğduğun Ev Kaderindir final mi yapacak, ne zaman? Doğduğun Ev Kaderindir neden bitiyor?

Doğduğun Ev Kaderindir final yapacağı konuşuluyor. Çarşamba akşamlarının severek takip edilen yapımları arasında yer alan dizi izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başarıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile yapım Tv 8'de yayınlanıyor. İki sezondur ekranda yer alan yapında Mehdi karakterinin ölmesiyle İbrahim Çelikkol diziye veda etmişti. Peki, Doğduğun Ev Kaderindir final mi yapacak, ne zaman? Doğduğun Ev Kaderindir neden bitiyor?

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR FİNAL Mİ YAPIYOR?

Tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 43. bölümü ile ekranlara veda edeceği söylendi.

Demet Özdemir Aslı karakterine hayat vereceği Lanistar Medya imzalı "Aşk Taktikleri" filminin çekimleri öncesi tatile çıkıp bir süre dinlenecek. Emre Kabakuşak'ın yöneteceği, Pelin Karamehmetoğlu'nun ise yazdığı filmde Şükrü Özyıldız Kerem karakteriyle seyirci karşısına çıkacak. Film İstanbul'da çekilecek.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR KONUSU

Zeynep, iki farklı hayatı ve ondan beklentileri bambaşka olan anneleri arasında sıkışıp kalmış, genç bir hukuk öğrencisidir. Bir taraftan öz annesinin fedakarlıkları altında ezilirken, diğer taraftan da öbür annesinin onun için kurduğu hayalleri sırtlanmaya çalışır. Yıllardır iki taraf arasındaki dengeleri korumaya çalışırken, Zeynep gerçekte kim ve hangi ailesinin kızı olduğunu sorgulamaya devam eder. Bu, Zeynep'in cevabını bir türlü bulamadığı, yegâne sorudur.

Mehdi, önce ailesinin sonra mahallesindekilerin sorumluluğunu üstlenmiş, herkesin güvenle sırtını yasladığı, cesur, fedakâr ama bir o kadar da yalnız bir adamdır. Herkesin sevgisini böylesine kazanmışken, bir annesininkine layık olamaz. Mehdi'nin içinde öyle bir boşluk oluşur ki, orayı da babasının intikamıyla doldurmaya çalışır. Annesi; oğlunu içine düştüğü karanlıktan kurtarmak için, bir an önce mahalleden biriyle evlendirmeye karar verir.

<h3><strong>Haftanın magazin başlıklarını Akşam Gazetesi Magazin Müdürü Barış Kocaoğlu ve Eda Cabul

Kerem Bursin kafelere gidenlere 'salak' dedi, Maldivler'e gitti!

Türkiye'nin ilk silahlı insansız deniz aracı, füze atışlarına hazır

İzmir'de denizin yüzeyini 'deniz marulu' kapladı

Halk pazarları Covid-19 tedbirleriyle açıldı