• $13,7208
  • €15,5638
  • 785.732
  • 1910.41
17 Nisan 2021 Cumartesi 10:26 | Son Güncelleme:

Akıncı dizisi ne zaman final yapıyor? Akıncı final mi yapacak, bitiyor mu?

Akıncı dizisi ne zaman final yapıyor" Akıncı final mi yapacak, bitiyor mu"

Akıncı'nın final yapacağı konuşulmaya başlandı. Cuma akşamları ATV'de ekrana gelen dizi şehrini koruyan bir kahramanın hikayesini onu alıyor. Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi'nin başrollerinde yer aldığı dizi farklı konusu ve güçlü oyunu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmişti. Akıncı final mi yapacak? Akıncı dizisi ne zaman final yapıyor?

Akıncı, cuma akşamları ATV'de yayınlanmaya devam diyor. Oyuncu kadrosunda Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Yıldıray Şahinler, Müge Boz, Tolga Tekin gibi isimlerin yer aldığı Akıncı'da şehrini canı pahasına koruyan bir kahramanı konu alıyor. Peki, Akıncı final mi yapacak? Akıncı dizisi ne zaman final yapıyor?

AKINCI FİNAL Mİ YAPACAK?

Akıncı dizisi final yapma kararı aldı. Tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre, başrollerini Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Yıldıray Şahinler ve Tolga Tekin'in paylaştığı Akıncı dizisi 20. bölümü ile final yapacak.

AKINCI KONUSU NEDİR?

Fatih yakışıklı ve dürüst olan idealist bir Tarih öğretmenidir. Üniversiteden mezun olduğu gün, karşısına babasının görev arkadaşı olduğunu söyleyen Orhan çıkmış ve Fatih'e hiç bilmediği aile tarihiyle ilgili gerçekleri açıklamıştır; Fatih'in babası Osmanlı soyundan gelen bir 'Akıncı Beyi'dir ve bir suikast girişimi sonucunda şehit edilmiştir. Yüzyıllardır süre gelen bu kutsal görevi artık Fatih sürdürecektir. Fatih, yıllar içinde Orhan'ın yardımıyla eğitilir ve ülkesine karşı tehdit oluşturan her türlü suç örgütüne karşı savaş açar. Gündüzleri sıra dışı bir eğitim anlayışıyla tarih öğretmenliği yaparken, geceleri taktığı maskeyle gerçek kimliğini gizleyerek Akıncı görevini üstlenir. Yaptığı operasyonlarla, günden güne bir halk kahramanına dönüşür.

Akıncı'nın operasyonlarından büyük zarar gören karanlık güçler, onun ortadan kaldırılması için harekete geçerler. Bu sırada emniyet güçleri de büyük bir halk desteğine sahip olan ve tek başına adaleti sağlamaya çalışan Akıncı'nın peşindedir. Nergis, yıllardır Akıncı'nın gerçek kimliğini ortaya çıkarmaya çalışan başarılı bir gazetecidir. Akıncı; bir görevde karşısına çıkan Nergis'in hayatını kurtarır. Nergis'in kiraladığı evin, Fatih'in ailesine ait olduğu anlaşılınca, ikilinin yolları tekrar kesişir. Akıncı'nın peşinde olan özel harekât polisi komiser Cüneyt de yıllar önce Nergis'e âşık olmuş ancak aşkına karşılık bulamamıştır. Bu süreçte, Nergis'le gitgide yakınlaşan Fatih'in bilmediği bir şey vardır; ülke çapındaki tüm bu kötülüklerin sorumlularından biri de Nergis'in babası Cevdet'tir. Tüm bunlar yaşanırken Akıncı, bir yandan ülkesini korumaya çalışacak, bir yandan babasının intikamı için mücadele edecek, bir yandan da imkânsız bir aşka yelken açacaktır.

  • Akıncı final mi yapacak
  • Akıncı finali ne zaman
  • Akıncı bitiyor mu
  • Akıncı konusu nedir
  • atv Akıncı final
İngilizler Türkiye'nin sistemine hayran kaldı! 'Bize de öğretin'
İngilizler Türkiye'nin sistemine hayran kaldı! 'Bize de öğretin'

İngilizler Türkiye'nin sistemine hayran kaldı! "Bize de öğretin"

Tüm zamanların en yükseği... Tarım sektöründen ihracat rekoru
Tüm zamanların en yükseği... Tarım sektöründen ihracat rekoru

Tüm zamanların en yükseği... Tarım sektöründen ihracat rekoru

Türkiye'den savunma ve havacılık sanayisi atağı... İhracat rekoru tazelendi
Türkiye'den savunma ve havacılık sanayisi atağı... İhracat rekoru tazelendi

Türkiye'den savunma ve havacılık sanayisi atağı... İhracat rekoru tazelendi

<p>Oyuncu kadrosuyla göz kamaştıran 'The French Dispatch' nihayet beyaz perdede...  Türkiye'de 'Fran

'Gazeteciliğe aşk mektubu' The French Dispatch

Bu yiyecekleri sakın buzdolabına koymayın!

Tokat'ta lise kütüphanesinde 2 el yazması Kur'an-ı Kerim bulundu

Hamzabeyli Sınır Kapısı'nda TIR kuyruğu 19 kilometreyi buldu