• $7,4627
  • €9,024
  • 437.81
  • 1524.49
27 Ekim 2013 Pazar 18:36 | Son Güncelleme:

Erdoğan yıllar sonra aynı evde

Erdoğan yıllar sonra aynı evde

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Özalp ilçesindeki toplu açılış töreninin ardından 1979 yılında misafir olduğu evi ziyaret etti.

Van'dan helikopterle Özalp ilçesine geçen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ilçe merkezindeki toplu açılış töreninden sonra 1979 yılında ilçeye yaptığı ziyarette konuk olduğu Mehmet Ateş’in evine gitti.

Eşi Emine Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan ile gittiği evde, aile üyeleri ve Mehmet Ateş'in annesi ile sohbet eden Erdoğan, daha sonra Erciş’teki toplu açılış törenine katılmak üzere ilçeden ayrıldı.

34 YIL ÖNCE...

Başbakanın evlerini ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Mehmet Ateş'in oğlu Recep Ateş, 34 yıl önce Başbakan Erdoğan'ın evlerinde konuk olduğunu ve çay içtiğini söyledi.

Babası Mehmet Ateş’in hacda olduğu için kendisini karşılayamadığını bildiren Ateş, "Başbakan'ın evimizi ziyaret etmesi çok güzel bir şey. Allah ondan razı olsun. Kendisine çok teşekkür ederiz. Allah onu başımızdan eksik etmesin. Başbakanımıza aşure ve kahve ikram ettik" dedi.

Recep Ateş’in oğlu Abdullah Ateş de Başbakan'ın ziyareti sırasında dışarıda bekleyen koruma polislerine tandır ekmeği ve otlu peynir ikram etti. AA

<p>Okurlarından gelen 'Kullanmış olduğunuz dil, çoğu kez 'ağdalı ve anlaşılması güç' noktasında gele

'Türkçenin inceliklerini kullanmazsak yok olup gidecek'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Sivas'ta 388 köy yolu kar nedeniyle ulaşıma kapandı

İzinsiz kazı yapan 11 kişi gözaltına alındı