• $7,6522
  • €9,0035
  • 468.964
  • 1094.69
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
26 Kasım 2015 Perşembe 10:51 | Son Güncelleme:

Her kobinin bir kurumsal tv’si olacak

Her kobinin bir kurumsal tv’si olacak

Markaların dijital hayata geçişini sağlayan iDisplay iddialı açıklamalarda bulundu.

Son yıllarda markaların yayıncı hale gelmesini mümkün kılan yenilikleriyle adını duyurun iDisplay, 5 yıl içerisinde kurumsal tv yayını olmayan KOBİ’nin kalmayacağını öngörüyor.
 
iDisplay Genel Müdürü Burhan Eker, “Bugün üst düzey markaların kurum içinde ve mağazalarında konumlandırdıklarını dijital ekranlar, kurumsal yayınların birer alışkanlık haline gelmesini sağladı. Bu trend ile birlikte kurumsal yayının tüm KOBİ’ler tarafından kullanılır hale geleceğini öngörüyoruz.” diye konuştu.
 
Büyük ekran üreticilerinin dijital ekran üretmesi ve gerekli yazılımların sisteme entegre edilmesiyle geniş biçimde kabul gören kurumsal tv’lerin artık her yerde kullanılabildiğine dikkat çeken Eker şunları söyledi:
 
Ekranlar, insan gücüne ihtiyaç duyulmadan, markaların müşterilerle iletişimini mümkün kılıyor. Tek merkezden yönetilebilen dijital ekranlar markalara hem büyük rahatlık sağlıyor, hem kendilerini ifade etme olanağı tanıyor. Bütün kampanya ve bildirimlerini ekranlara taşıyabiliyorlar. Dijitalleşen yayıncılık, bu ekranlar sayesinde KOBİ’leri de birer yayıncı haline getirecek”
 
Dijital ekranların, cep telefonlar ile yönetilebilir durumda olması, kurumsal tv’lerde şirket duyurularından toplantı organizasyonuna kadar çeşitli amaçlar için içeriklerin yayınlanmana olanak sağlamaktadır.

<a href='https://www.aksam.com.tr/aksam-tv/bir-dakika-spor/bir-dakikada-spor/55384' class='related-n

Bir Dakikada Gündem

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

WhatsApp'a çoklu cihaz desteği geliyor!

Bulutların üzerindeki yayla, ziyaretçilerini cezbediyor