• $ 6,8637
  • € 7,7704
  • 394.2
  • 118485
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
21 Kasım 2019 Perşembe 08:04 | Son Güncelleme:

Rahat uyumak için yatak odasında bunlara dikkat edin!

Rahat ve stressiz bir şekilde uyumanın yolları merak ediliyor. Vatandaşlar rahat uyumak için yatak odasında neleri değiştirmesi gerektiğini sorguluyor. Rahat uyumanın odanın konforu ile de ilgisi çok yüksek. Haberimizin devamında rahat ve stressiz uyumanın yollarını bulabilirsiniz.

Rahat uyumanın yolları araştırılıyor. Uyku kalitesine önem veren vatandaşlar rahat uyumak için yatak odasının dekorasyonunda yapılacak değişiklikleri merak ediyor. Stressiz ve rahat uyku içinde yapılacaklar mevcut. 
 
Tüm dağınıklığı ortadan kaldırın
 
Yatak odanızda daha iyi bir uyku için önceliğiniz dağınıklığı ortadan kaldırmak olsun. Yatak odanızı dinlenmek ve rahatlamak için kendinize göretasarlayın. Özellikle odanızda gereksiz bulunan teknolojik aletleri uyuma saatiniz gelince dışarı çıkarmayı ihmal etmeyin.
 
Rahat ve kaliteli yatakları tercih edin 
 
Stressiz ve daha iyi bir uyku için iyi bir yatağa yatırım yapabilirsiniz. Sürdürülebilir ve toksik kimyasal madde içermeyen yataklar tercih etmeye özen gösterin.
 
Aromatik kokulardan yararlanın 
 
Yatağınıza yatmadan önce yüzünüze, yastığınıza ya da odanıza aromatik kokular sıkmayı ihmal etmeyin. Örneğin; beş damla lavanta esansiyel yağı vebeş damla papatya esansiyel yağını bir bardak maden suyunun içerisine karıştırıp, bir sprey şişesine aktarın.
 
Odanızda himalaya tuzu lambası bulundurun 
 
Himalaya tuzu lambaları uyku için rahatlatıcı bir ortam ışığı yaratabilir. Komidinin üstüne lambanızı koyabilir ve stressiz bir uykunun tadını çıkarabilirsiniz.
 
Son olarak analog çalar saat kullanın 
 
Uykuya dalarken teknolojik aletleri başka bir odaya bırakmanız gerektiğini söylemiştik. Bu teknolojik aletlerin arasında tabii ki telefonlarımız da bulunuyor. Bu durumda telefon yerine geçecek bir analog çalar saat kullanabilirsiniz. Telefonlarımızdan yayılan mavi ışık uyku bozukluğuna yol açtığı için, kullanacağınız bir analog saat size aydınlık kazandıracak ve erkenden uyandıracak.
'Başakşehir Şehir Hastanesi hariç hiçbiri kabul etmedi'

'Başakşehir Şehir Hastanesi hariç hiçbiri kabul etmedi'

7 Temmuz günlük burç yorumları sorunları ortaya çık

7 Temmuz günlük burç yorumları sorunları ortaya çıkarıyor!

Yaz mevsiminde en çok sevilen parfe tarifleri!

Yaz mevsiminde en çok sevilen parfe tarifleri!

6 Temmuz 2020 burç yorumları!   Günlük burç yorumların�

6 Temmuz 2020 burç yorumları! Günlük burç yorumlarını neler bekliyor?