• $ 5,7516
  • € 6,3863
  • 272.584
  • 108659
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Yaşam dolu ve tutkulu bir kadın: Koç burcu kadını!

"Koç burcu kadınının özellikleri-Koç burcu kadını nelerden hoşlanır?" sorularının cevabı vatandaşlarımız tarafından merak ediliyor. Koç burcu kadınları aslında gittikleri her yerde kendilerini, asil duruşuyla olsun bakışlarıyla olsun bir şekilde belli ederler. Mutlaka her ortamda en az bir tane "ilgi çekmeye çalışan" olur. İşte o, büyük ihtimalle koç burcu kadınıdır.

Koç burcu kadınının özellikleri-Koç burcu kadını nelerden hoşlandığı hakkında genel olarak kendilerine çok güvenirler ve emin duruşlar sergilerler. İstekleri ise, beğenilmektir. Koç burcu kadınları beğenilerden beslenirler hatta genellikle onlarla da yetinemeyip daha fazlasını isterler bu yüzden kendilerini çok fazla geliştirirler. Koç burcu kadınları ile ilgili bilgilileri sizin için derledik.

KOÇ BURCU KADINI

KOÇ BURCU KADINLARINININ ÖZELLİKLERİ 

Tukulu, Cazibeli, Yaşam Dolu...

Koç kadını, son derece tutkulu, cazibeli, akıllı, neşeli, yaşam dolu ve sıcakkanlıdır. Her zaman etrafında birçok erkek olur. Beğenilmek, istenilmek ona oldukça zevk verir. Etrafında ne kadar hayranı olursa o kadar mutludur. Çok beğenilen bir insan olsa da kendisine o kadar güvenmez, hep kusurları olduğunu düşünür. Kendi ilgi alanlarının peşinde koşar. Bir aile kurmak, çocuk doğurmak yerine, iş hayatında başarılı olmayı tercih eder.

Sürekli hareket halindedir. Sosyal hayatları yoğundur. Kendini ve başkalarını örgütler. Yanındaki insanlara yardım etmekten zevk alır. Vefakardır, arkadaşlarının önemli günlerinde hep yanlarındadır. Kendi fikrinin alınması ona haz verir. Koç kadını, aklına geleni olduğu gibi söyler. Asla yumuşak başlı değildir. Eğer kışkırtılırsa şiddet yanlısı oluverir.

İyi bir anne ve ideal bir eş olabilir. Sadece acı çekerse öfkelenip bencilleşir ve hırçınlaşır. Koç burcunda doğan kadınlar sevgiye çok önem verirler. Koç kadını için çocukların yeri çok özeldir. Çocuklarla iyi geçinir. Onlara büyülü bir dünya yaratır. Diğer annelerden farklı olarak her ağladıklarında yanlarına koşup kucaklarına almayacaktır, her durumda onlara kol kanat germeyip, kendi başlarının çaresine bakmalarını isterler. Çocuklarını doğru bir şekilde yetiştirmeyi kendisine iş edinir ve ideallerini onlar üzerinde gerçekleştirmek ister.

Sert etkiler almış bir Koç kadınının eviliğinin nedeni sadece aşk ya da sevgi olmayabilir. Güçlü, zengin, ün yapmış, iyi bir mevkide biri de onu evlenmeye ikna edebilir. Koç kadını yanında kendisi gibi güçlü bir erkek ister. Her yönden kendisinden üstün bulduğu bir erkeği elde etmeye uğraşmak hoşuna gider. Ayrıca beğenilmekten hoşlandığı için seçtiği eşin de beğenilmesi ona büyük bir haz verir. Kadınsı yönlerini ortaya çıkarabilecek güce sahip ve çok arzulu bir erkek onu rahatça etkileyebilir. Çok hareketli oldukları için, düzenli evlilik hayatını biraz sıkıcı bulabilirler. Eşleri baskıcı olursa ilişkileri uzun sürmez. Ama istekleri ve hırslarına cevap verebildiği sürece hayatlarının sonuna kadar aynı erkekle birlikte olurlar.

Aslan, Yay ve Akrep burcunda doğan erkeklerle daha iyi anlaşırlar. Koç kadını ile birlikte olan bir erkek, sabırlı ve anlayışlı olmayı bilmelidir. Çünkü Koç burcu kadınının çelişkili ve karmaşık bir yapısı vardır. Ne kadar inkar etse de bencildir. Bu burcun kadınları, erkek arkadailarından neredeyse her şeyi isterler ama kendileri aynı karşılığı vermezler. Dünya onların etrafında dönmelidir. Sık sık eşinin onu sevmediğinden, beğenmediğinden endişe eder. Onun bu şüphelerini gidermek kolay değildir. Koç burcunda doğan kadının eşi, karakter bakımından güçlü değilse, bu yersiz şüpheler karşısında yıpranabilir.


<p>Olay, bugün saat 05.00 sıralarında, Akkonak Mahallesi 1713 Sokak´ta meydana geldi. Sokakta yürüye

Vurdu, Kırdı, Düştü, Kalktı Ama Durmadı! Denizli´de İlginç Olay

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Osmaniye'de yakalandı! 5 milyon dolar değerinde

Gece yarısı alevler yükseldi! Peş peşe kundakladılar