• $ 6,7813
  • € 7,3843
  • 359.137
  • 93225.2
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Kadınların en çok sevdiği makyaj malzemeleri neler?

Makyaj, kadınların olmazsa olmazlarının başında geliyor. Peki, makyaj çantasında olması gereken ve en çok sevilen temel ürünler nelerdir?

Makyaj malzemeleri kadınlar için olmazsa olmazların başında geliyor. Hatta bazı ürünler çantada mutlaka bulunması gerekenler oluyor. Özellikle ani durumlar için hangi makyaj malzemeleri çantada bulundurulmalı, en çok hangi makyaj ürünleri kullanılıyor? Sizler için araştırdık.

Fondöten veya kapatıcı; makyajın temel kullanılan ürünlerin başında geliyor. Mutlaka çantanızda ufak da olsa bulundurun.

Far paleti; gün içinde çok yoğun çalışıyorum, ani toplantılarım oluyor diyorsanız mutlaka sizi ışıltılı gösterecek far paleti makyaj çantanızda olmalı.

Rimel veya maskara; kadınların en çok sevdiği makyaj malzemelerinin başında geliyor. Kirpiklerini kıvırmak ve daha uzun göstermek için olmazsa olmazların başında gelen bu ürünlere göz makyajı için mutlaka makyaj çantanızda yer verilir.

Ruj; bazı kadınlarda neredeyse her rengi vardır. Özellikle anlık durumlarda bir ruj ve rimel sizi bakımlı gösterecektir. Ruj da yüzü aydın gösteren önemli ayrıntıdır.


Sırbistan'a tıbbi yardım uçağımız indi

Sırbistan'a tıbbi yardım uçağımız indi

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Türkiye, Balkan ülkelerine tıbbi yardım gönderdi

Sağlık çalışanları için seferber oldular!