• $7,4237
  • €8,9651
  • 410.69
  • 1531.66
27 Şubat 2020 Perşembe 14:34 | Son Güncelleme:

Kadınların en çok sevdiği makyaj malzemeleri neler?

Kadınların en çok sevdiği makyaj malzemeleri neler"

Makyaj, kadınların olmazsa olmazlarının başında geliyor. Peki, makyaj çantasında olması gereken ve en çok sevilen temel ürünler nelerdir?

Makyaj malzemeleri kadınlar için olmazsa olmazların başında geliyor. Hatta bazı ürünler çantada mutlaka bulunması gerekenler oluyor. Özellikle ani durumlar için hangi makyaj malzemeleri çantada bulundurulmalı, en çok hangi makyaj ürünleri kullanılıyor? Sizler için araştırdık.

Fondöten veya kapatıcı; makyajın temel kullanılan ürünlerin başında geliyor. Mutlaka çantanızda ufak da olsa bulundurun.

Far paleti; gün içinde çok yoğun çalışıyorum, ani toplantılarım oluyor diyorsanız mutlaka sizi ışıltılı gösterecek far paleti makyaj çantanızda olmalı.

Rimel veya maskara; kadınların en çok sevdiği makyaj malzemelerinin başında geliyor. Kirpiklerini kıvırmak ve daha uzun göstermek için olmazsa olmazların başında gelen bu ürünlere göz makyajı için mutlaka makyaj çantanızda yer verilir.

Ruj; bazı kadınlarda neredeyse her rengi vardır. Özellikle anlık durumlarda bir ruj ve rimel sizi bakımlı gösterecektir. Ruj da yüzü aydın gösteren önemli ayrıntıdır.

<p>Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, İnsan Hakları Eylem Planı hakkında en temel unsurun hukuk güvenliği

Bakan Gül: En temel unsur hukuk güvenliğidir

Türklere özgü ilginç davranışlar

İzmir'de deniz 50 metre çekildi! Tekneler karaya oturdu

NASA'nın paylaşımı büyük ilgi gördü. İşte Mars'tan en yeni fotoğraflar...