• $9,5095
  • €11,0908
  • 546.156
  • 1455.42
1 Eylül 2021 Çarşamba 09:57 | Son Güncelleme:

Zahide Yetiş eşi kimdir, aslen nerelidir? Zahide Yetiş kimdir, kaç yaşındadır?

Zahide Yetiş eşi kimdir, aslen nerelidir" Zahide Yetiş kimdir, kaç yaşındadır"

Atv'de yeni programa başlayan Zahide Yetiş hakkında araştırmalar hız kazandı. Zahide Yetiş kimdir, kaç yaşındadır? Zahide Yetiş eşi kimdir, aslen nerelidir? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. Zahide Yetiş, 7 Temmuz 1979 yılında Avusturya, Viyana'da doğmuştur. Babası burs kazanıp okul için Viyana'ya gitmiştir ve Zahide Yetiş Viyana'da doğmuştur. Anne tarafı Yunanistan - Selanik, baba tarafı Kütahya'dan İzmir'e gelmiştir. Bir kız, üç erkek kardeşi vardır. İşte hakkında tüm merak edilenler...

Atv'nin yeni yarışma programı Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane'nin başlamasının ardından Zahide Yetiş'in kim olduğuna dair araştırmalar hız kazandı. Zahide Yetiş kimdir, kaç yaşındadır? Zahide Yetiş eşi kimdir, aslen nerelidir? gibi soruların yanıtları merak edilmeye başlandı. Zahide Yetiş, 1979 yılında Avusturya, Viyana'da doğmuştur. Babası burs kazanıp okul için Viyana'ya gitmiştir ve Zahide Yetiş Viyana'da doğmuştur. Anne tarafı Yunanistan - Selanik, baba tarafı Kütahya'dan İzmir'e gelmiştir...

ZAHİDE YETİŞ KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

Zahide Yetiş, 1979 yılında Avusturya, Viyana'da doğmuştur. Babası burs kazanıp okul için Viyana'ya gitmiştir ve Zahide Yetiş Viyana'da doğmuştur. Anne tarafı Yunanistan - Selanik, baba tarafı Kütahya'dan İzmir'e gelmiştir. Bir kız, üç erkek kardeşi vardır. Zahide Yetiş, çok küçükken anne babası boşanmış, Zahide Yetiş babaannesinin yanında İzmir'de büyümüştür. Ortaokul ve Lise yıllarında Güzel Konuşma, Şiir Okuma ve Kompozisyon Yarışmalarında birincilikler almıştır. Lise eğitimini İzmir Özel Fatih Koleji'nde tamamlamıştır. Ardından 9 Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümü'nden mezun olmuştur.

Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane büyük ödül ne? Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane formatı nedir?

Çocukluk yıllarında TRT'de belgesel seslendirmeleriyle televizyonculuk hayatı başlamıştır. Reklam Seslendirmeleri yanı sıra Haber Spikeri ve Metin Yazarı olarak görev yapmıştır.

TV8 'de "Kentlerin Dili" adlı programla Türkiye'yi dolaşarak 25 ayrı şehrin yarı belgesel programını yapmıştır. Altı yıl boyunca Türkiye'nin ilk Teknoloji Programı olan 'İnternet TV'yi sunmuş, 'İnternet Dünyası' adlı bir gazete köşesi hazırlamıştır.

İzmir Fatih Kolejinde Diksiyon Güzel Konuşma ve Artikülasyon dersleri vermiştir.

TRT Kurumunda, İzmir ve Ankara televizyonlarında "Genç Gözüyle Tartışma", "İnternet TV", "Türk Site", "Gün Başlıyor", "Şans Karesi" ve "İzlenimler" gibi kadın, eğitim, kültür, eğlence ve tartışma ve yarışma programlarının sunuculuğunu yapmıştır.

Kanal D'de yayınlanan tam üç sezon "Doktorum" programını Op. Dr. Aytuğ Kolankaya ile beraber sunmuştur. Daha sonra ATV'de "Zahide'yle Yetiş Hayata" adlı programda sunuculuk yapmıştır.

ZAHİDE YETİŞ EŞİ KİMDİR?

Zahide Yetiş, işadamı Cem Arısoy ile Paris'te 16 Eylül 2014 tarihinde evlendi. 19 Eylül 2014 tarihinde de İstanbul Kuruçeşme'de düğün yaptı. Dinle! Hayat Sana Fısıldıyor isimli bir kitabı bulunmaktadır.

  • Zahide Yetiş kimdir
  • Zahide Yetiş kaç yaşında
  • Zahide Yetiş aslen neeli
  • Zahide Yetiş eşi kimdir
  • Zahide Yetiş evli mi
  • Zahide Yetiş eşi ne iş yapıyor
<p>Verdiğiniz nefes aldığınız nefesle  karışmıyor. Akıllı maske telefonla kontrol ediliyor.</p><p>Ak

Akıllı maske nefes aldıracak

Güney Kore ilk yerli roketi 'Nuri'yi uzaya fırlattı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Üsküdar'da bir kafede vatandaşlarla sohbet etti

Niğde'de 20 milyon yıllık fosil bulundu