• $ 5,3059
  • € 6,0104
  • 228
  • 101.728
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Shakira 12 bavulla geldi

Konser için Türkiye'de bulunan Shakira, 2 günlük İstanbul seyahatine 12 bavulla geldi. Sanatçının eşyaları bir VIP minibüse anca sığabildi. 

x

Recep ASLAN

BÜYÜK ŞOV GÜNÜ

Dünyaca ünlü şarkıcı Shakira, ‘El Dorado Dünya Turnesi’ kapsamında Vodafone Park’ta sahne aldı. 11 yıl aradan sonra özel uçağıyla İstanbul'a gelen Shakira, İstanbul Vodafone Park’ta hayranlarıyla buluşarak sevenlerine unutulmaz bir akşam yaşattı. 

MİNİBÜSE SIĞMADI

Ünlü popçunun gelişi ise dünya starlarına yakışır cinstendi! Atatürk Havalimanı'nda Shakira için özel olarak 5 VIP araç hazırda bekletildi. İstanbul’da 2 gün kalacak olmasına rağmen onlarca dolusu bavulla gelen Shakira’nın bavulları bir minibüse ancak sığdı.

ÇOCUKLAR EĞLENDi

 Popçunun çocukları Sasha ve Milan'ın yanı sıra annesi ve babası da İstanbul’a geldi. Öğlen popçunun çocukları, İstinye Park AVM'de eğlendi. Shakira, günün büyük bölümünü otelde istirahat ederek geçirirken çocukları oyun parkında oyunlar oynadı. 

Boğaz turuna tepsili önlem!

Tarabya’da bir otelde kalan Shakira, Vodafone Park'taki konseri öncesi Boğaz turuna çıkarak İstanbul havası aldı. Çocuklarıyla tekneye geçen yıldız şarkıcı, otelin acil kapısından çıkış yaptı. Denize açıldıktan bir süre sonra teknenin üst katına çıkarak boğazı seyretmek isteyen Shakira’nın ağabeyi Tonino Mebarek’in basın mensuplarını eline aldığı bir tepsiyle engellemeye çalışması dikkat çekti. Ekip ardından Dolmabahçe İskelesi’ne yanaşarak konserin yapılacağı alana geçti. 

 

 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Samsun´da gece yarısı 2 çocuğun hırsızlık için kahvehaneye girmeye çalışması iş yerinin güvenlik kam

Küçük yaştaki iki çocuğun kahvehaneden hırsızlık girişimi kameralara yansıdı

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Yerli bomba imha robotu Ertuğrul İstanbul'da görev başında

Otobüsünde genç kızı taciz ettiği iddia edilen şahsı döverek karakola teslim etti

Maksat Yarışmak Olsun - 15 Şubat 2019

Ataman ile Devr-i Alem - San Miguel - Meksika - 31 Aralık 2018

Diyet Günlüğü - 15 Şubat 2019