• $7,9775
  • €9,453
  • 486.422
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
15 Ekim 2020 Perşembe 10:00 | Son Güncelleme:

Sadakatsiz'in Asya'sı Cansu Dere'ye Eyşan göndermesi!

Sadakatsiz'in Asya'sı Cansu Dere'ye Eyşan göndermesi!

Sadakatsiz'in Asya'sı Cansu Dere'ye Eyşan göndermesi yapıldı. Ezel dizisinde Eyşan karakteri ile hafızalara kazınan Cansu Dere, uzun yıllar geçmesine rağmen hala bu karakter üzerinden yazılıp, çiziliyor… Sosyal medyada da Eyşan popülerliği Sadakatsiz dizisi ile birlikte arttı. Çünkü Eyşan, sevdiğini aldatanlar için artık klişe bir isim haline gelmişti.

Sadakatsiz dizisinde Asya karakterine hayat veren Cansu Dere’ye Eyşan göndermesi sosyal medyada gündem oldu. Ezel dizisi hayranları Cansu Dere’nin Sadakatsiz dizisinde Aysa karakteri ile eşi tarafından aldatılan birisini canlandırmasına sosyal medyada gönderme yapmaya devam ediyor.

“Anladın mı şimdi Eyşan, Ömer’in neler yaşadığını. En yakın arkadaşları tarafından aldatılmanın ne demek olduğunu…” İşte bu söz sosyal medyada sıklıkla paylaşılıyor. Cansu Dere’ye de Eyşan göndermeleri artarak devam ediyor.

Kanal D ekranında 2. bölümü yayınlanan Sadakatsiz dizisinde güzelliği ve performansı ile hayranlarından iltifatlar alan Cansu Dere, Asya karakteri ile kadın hayranlarını da yanına çekti.

“Çok sövdüm Asya alacağın intikamı çok merak ediyorum” diye yorum yapan dizi hayranları, Sadakatsiz de Asya karakterinin eşi tarafından aldatılmasını affetmemesini istiyor.

Sosyal medyada Asya’ya destek o kadar yoğun ki, “Volkan, Derin’i seçecek ve hayatının en büyük hatası. Asya’nın yanındayım, yürü seni kim tutar, elinden geleni ardına bırakma” diye yazanlar bile var.

Volkan’ın pişmanlıktan kendini parçalayacağı sahneleri izlemek için çıldırdığını belirten izleyiciler. “Kendini parçala af dile. Mutsuzluktan geberdiği sahneleri görmek istiyorum” diyen dize hayranları, Sadakatsiz dizisinin hikayesine iyice gömülmüş durumda.

<p>Azerbaycan ordusu, işgalci Ermenistan'a karşı topraklarını kurtarmak için başlattığı operasyonlar

Azerbaycan ordusu kontrol edilen alanları daha da genişletti

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul'daki sis havadan görüntülendi