• $8,1629
  • €9,7439
  • 457.072
  • 1379.06
31 Mart 2021 Çarşamba 12:06 | Son Güncelleme:

Reynmen hakkında bomba iddia! Betül Lily ile aşk yaşıyor

Reynmen hakkında bomba iddia! Betül Lily ile aşk yaşıyor

Çıkardığı şarkılar ve sosyal medyadan yaptığı açıklamalar ile sık sık gündeme gelen Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş'ın Çağla Demir ve Farah Zeynep Abdullah ile aşk haberleri gündeme gelirken yeni bir iddia ortaya atıldı. Hafta sonunu geçirmek için Erzurum'a gitti. Ünlü fenomenin Betül Lily ile aşk yaşadığı gündeme geldi. Reynmen, konuya ilişkin herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Çağla Demir ve Farah Zeynep Abdullah gibi isimlerle aşk yaşadığı yönde çıkan haberlerle magazin basınında uzunca bir süre yerini alan Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı.

Snob Magazin'in haberine göre; Reynmen, hafta sonunu Erzurum, Palandöken'de geçirdi. Ünlü fenomene, yoga eğitmeni Betül Lily'nin de eşlik ettiği iddia edildi. Reynmen ve Betül Lily'nin aşk yaşadığı haberleri magazin gündemine bomba gibi düştü.

Reynmen ve Betül Lily haklarında çıkan aşk haberleri hakkında sessizliğini korurken ne gibi bir açıklama yapacakları ise şimdiden merak konusu oldu.

BETÜL LİLY KİMDİR?

Yoga öğretmeni Betül Lily sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla Intagram'ı sallıyor. Doğa aşığı olan Betül Lily, her koşulda Yoga yapıyor. ODTÜ öğrencisi olan Betül Lily, fiziği ve muhteşem fotoğrafları ile beğeni topluyor.

İşte Betül Lily'nin Instagram pozları...

<p>Libya ile çok yönlü anlaşmaların olacağını belirten Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Eray

Türkiye'nin Ukrayna ve Libya siyaseti nasıl olacak?

Osmanlı döneminde padişahların iftar sofralarını süsleyen yemekler

Petranboard'u kapan zirveye koştu

Muş'un yüksek kesimleri beyaz örtüyle kaplandı