• $7,9298
  • €9,4293
  • 464.936
  • 1322.07
17 Kasım 2020 Salı 12:10 | Son Güncelleme:

Ramo'nun Fatoş'u Cemre Baysel Sol Yanım'daki imajıyla dikkat çekti

Ramo'nun Fatoş'u Cemre Baysel Sol Yanım'daki imajıyla dikkat çekti

Sol Yanım dizisinde başrolde Özge Yağız ve Tolga Mendi yer alıyor. Dizide dikkat çeken diğer genç isimler ise Cemre Baysel ile Emre Bey oldu. En son Ramo dizisinde Fatoş karakterinde izlediğimiz oyuncu, ekrana bambaşka birisi olarak gelecek.

Ramo’nun Fatoş’u Cemre Baysel Sol Yanım’daki imajıyla dikkat çekti. Biricik Ergün karakterine hayat veren Cemre Baysel dizide moda ikonu olarak alımlı ve gösterişli havasıyla dikkat çekecek. Sol Yanım dizisinde Biricik karakterini şımarık ve çok aşık bir kız olarak izleyeceğiz...

Sosyal medyadaki paylaşımları ile sette geçirdiği keyifli anları takipçileri ile paylaşan Cemre Baysel, ‘Sol Yanım’la ekrana gelmek için gün sayıyor.

BKM’nin STAR TV için hazırladığı ‘Sol Yanım’ dizisinde “Biricik’’ karakterine hayat veren Baysel, Tolga Mendi’nin canlandırdığı Selim’e olan aşkı uğruna önüne çıkan tüm engelleri yakıp yıkan iddialı bir karakterle seyircinin karşısına çıkacak.

Ağzında gümüş kaşıkla doğanlar kulübünün bir üyesi olan ‘Biricik Ergün’, sahip oldukları ile hırslı ve şımarık bir kıza dönüşmüştür. Selim’e olan aşkından sonra en büyük aşkı moda olan Biricik, kendini bir moda ikonu olarak görmektedir.


<p>Türk Hava Kuvvetleri'ne ait 'Türk Yıldızları' isimli akrobasi timi, Mardin'de renkli görüntülere

Mardin'in onur günü 'Türk Yıldızları' ile taçlandı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

24 Kasım Salı burç yorumları nasıl?

İznik'te yapılan kazılarda w1500 yıllık mesaj bulundu