• $8,2364
  • €10,0327
  • 484.788
  • 1441.33
28 Nisan 2021 Çarşamba 09:37 | Son Güncelleme:

Meral Kaplan kimdir, kaç yaşında? Meral Kaplan'ın eski eşi Erhan Kanioğlu kim?

Meral Kaplan kimdir, kaç yaşında" Meral Kaplan'ın eski eşi Erhan Kanioğlu kim"

6 yaşındaki kızının velayetini kaybeden Meral Kaplan bugün Star Tv'nin sevilen programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. Meral Kaplan kimdir, kaç yaşında? Meral Kaplan'ın eski eşi Erhan Kanioğlu kim? gibi soruların yanıtları tüm izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı.

Geçen hafta görülen davada Kıbrıslı iş insanı Erhan Kanioğlu'ndan boşanan ancak kızının velayetini kaybeden Meral Kaplan bugün Star Tv'nin sevilen programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. Meral Kaplan kimdir, kaç yaşında? Meral Kaplan'ın eski eşi Erhan Kanioğlu kim? gibi soruların yanıtları tüm izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. İşte hakkında tüm merak edilenler...

MERAL KAPLAN KİMDİR?

Meral Kaplan, 8 Nisan 1984 yılında Lüleburgaz'da dünyaya geldi. Lise eğitiminden sonra Trakya Üniversitesi'nde Turizm ve Otelcilik üzerine eğitim aldı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul'a geldi ve diksiyon eğitimi aldı. Ardından pek çok oyuncu koçuyla çalıştı. Özellikle 2006'da yayınlanmaya başlayan Sevda Çiçeğiisimli dizide canlandırdığı Nazan karakteri ile dikkatleri üzerine çekti ve tanınmaya başladı.

Süper Kulüp isimli programı sundu. Yıldız Çağrı Atiksoy, Ali Sürmeli, Atilla Olgaç, Kayra Senocak ve Barış Çakmak'ın başrollerini paylaştığı Yağmurdan Sonra isimli dizide Gülçin karakterini canlandırdı. 2009'da ise Adab-ı Muaşeret isimli filmde Yeliz karakterine hayat verdi. Sevda Çiçeği, En En Son Babalar Duyar, Ateşten Kağıtlar, Gecekondu gibi dizi ve filmlerde rol aldı. KKTC'li iş adamı Erhan Kanioğlu 2011'de evlendi. Çift geçtiğimiz hafta boşandı.

ERHAN KANİOĞLU KİMDİR?

İş adamı olan Erhan Kanioğlu ilk evliliğini sevilen şarkıcı Tuğba Özerk ile yaptı. Boşandıktan sonra ise Meral Kaplan ile evlendi. Olaylı bir şekilde boşanma kararı alan çiftin 6 yaşında Ela adında bir kızları var. Meral Kaplan, eşinin boşanma davası devam ederken 4 kez aldattığını açıkladı.

Hakkı Bulut kimdir, kaç yaşındadır? Hakkı Bulut aslen nereli, evli mi?

  • Meral Kaplan kimdir
  • Meral Kaplan kaç yaşında
  • Meral Kaplan aslen nereli
  • Meral Kaplan eski eşi
  • Erhan Kanioğlu kimdir
  • Erhan Kanioğlu ne iş yapıyor
<p>Peki, sözleşmeyi kabul etmeyen kullanıcıları neler bekliyor? 15 Mayıs tarihinden sonra uygulamada

WhatsApp yine gündemde... 15 Mayıs'tan sonra ne olacak?

Engelli genç kızdan annesine ''gelinlikli'' sürpriz

Doğaya salınacak sülünler yumurtadan çıkmaya başladı! işte o anlar

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (08 Mayıs 2021)