• $9,63
  • €11,2145
  • 554.695
  • 1457.83
28 Eylül 2021 Salı 09:14 | Son Güncelleme:

MasterChef Pelin kimdir, kaç yaşındadır? MasterChef Pelin Zaman aslen nereli?

MasterChef Pelin kimdir, kaç yaşındadır" MasterChef Pelin Zaman aslen nereli"

MasterChef Türkiye'de bu hafta yedeklerden ana kadroya giren isim Pelin Zaman oldu. MasterChef Pelin kimdir, kaç yaşındadır? MasterChef Pelin Zaman aslen nereli? gibi soruların yanıtları tüm izleyenler tarafından yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Pelin Zaman 2 Mayıs 1988 tarihinde dünyaya geldi. Yarışmaya İstanbul'dan katılan MasterChef Pelin, hava limanında yolcu hizmetleri memurudur. İşte MasterChef Pelin hakkında tüm merak edilenler..

MasterChef Pelin bu hafta yedeklerden ana kadroya girmeyi başaran isim oldu. MasterChef Pelin Zaman hakkında araştırmalar hız kazandı. Pelin Zaman 2 Mayıs 1988 tarihinde dünyaya geldi. İşletme mezunu olan Pelin Zaman, iki sene açık öğretim okuyarak aşçılık eğitimi almıştır. Bugüne kadar çok sayıda ülke gezen Pelin Zaman hayatının bir döneminde Amerika'da yaşamıştır...

MASTERCHEF PELİN KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

Pelin Zaman 2 Mayıs 1988 tarihinde dünyaya geldi. Yarışmaya İstanbul'dan katılan MasterChef Pelin, hava limanında yolcu hizmetleri memurudur. İşletme mezunu olan Pelin Zaman, iki sene açık öğretim okuyarak aşçılık eğitimi almıştır.

Bugüne kadar çok sayıda ülke gezen Pelin Zaman hayatının bir döneminde Amerika'da yaşamıştır. Dünya mutfağına ilgisi olan yarışmacı güzel yemek yaptığını ve yemeklerini tadanların çok beğendiğini düşünüyor. İleride kendisine ait bir işyeri açmak istiyor.

Diksiyon eğitimi bulunan Pelin Zaman, şeflerin isteği üzerine birinci turda son çağrı anonsu yapmıştı.

ANA KADROYA NASIL GİRDİ?

Şeflere, Porto Riko yemeği olan Mofongo yapan Pelin Zaman, üç evet oyu alarak sonraki tura geçmişti. Üçlü düello turunda Kübra ve Rümeysa isimli yarışmacılarla yarıştı. Yarışmacılardan 45 dakika içerisinde İtalyan usulü Minestrone çorbası yapmaları istendi. En başarılı çorbayı yapan MasterChef Pelin oldu ve üst tura çıkmayı başardı.

Final turunda ana kadroya giremeyen Pelin, yedek yarışmacılar arasına girmeyi başardı. Yedek yarışmacılar ile yapılan beşinci turda gecenin en iyi lazanyasını yapan yarışmacı, ana kadroya girmeyi başardı.

  • MasterChef Pelin kimdir
  • MasterChef Pelin kaç yaşında
  • MasterChef Pelin aslen nereli
  • MasterChef Pelin Zaman
  • Pelin Zaman nereli
  • Pelin Zaman asıl mesleği
<p>Verdiğiniz nefes aldığınız nefesle  karışmıyor. Akıllı maske telefonla kontrol ediliyor.</p><p>Ak

Akıllı maske nefes aldıracak

Liman kenti Kaunos'taki Bizans kilisesi ve mezarlar gün yüzüne çıkarılıyor

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Güney Kore'de heyetler arası görüşme gerçekleştirdi

Güney Kore ilk yerli roketi 'Nuri'yi uzaya fırlattı