• $9,6096
 • €11,1321
 • 557.753
 • 1522.04
23 Eylül 2021 Perşembe 09:38 | Son Güncelleme:

MasterChef Milhan kimdir, kaç yaşındadır? MasterChef Milhan Erdem aslen nereli?

MasterChef Milhan kimdir, kaç yaşındadır" MasterChef Milhan Erdem aslen nereli"

MasterChef Türkiye'nin dikkat çeken isimlerinden biri de Milhan Erdem oldu. MasterChef Milhan kimdir, kaç yaşındadır? MasterChef Milhan Erdem aslen nereli? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Milhan Erdem, 2001 doğumludur. Kütahya'da bulunan Yoncalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden 2019 yılında mezun oldu. Aslen Kütahya Tavşanlılıdır ve yaşantısını İstanbul ve Kütahya'da sürdürmektedir. İşte hakkında tüm merak edilenler...

Ekranların sevilen yarışması MasterChef Türkiye'de heyecan kaldığı yerden devam ediyor. İddialı sözleri ve sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Milhan Erdem'in kim olduğu merak ediliyor. MasterChef Milhan kimdir, kaç yaşındadır? MasterChef Milhan Erdem aslen nereli? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılıyor. MasterChef Türkiye Milhan Erdem, 2001 yılında hayata gözlerini açtı. 20 yaşındaki genç isim, Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde doğdu. Ancak kariyer hayatı nedeniyle İstanbul'a taşındı ve yaşamını İstanbul'da devam ettiriyor.

MASTERCHEF MİLHAN KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

MasterChef Türkiye Milhan Erdem, 2001 yılında hayata gözlerini açtı. 20 yaşındaki genç isim, Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde doğdu. Ancak kariyer hayatı nedeniyle İstanbul'a taşındı ve yaşamını İstanbul'da devam ettiriyor.

Genç yaşına ragmen önemli başarılara imza atmış bir isim olan Milhan Erdem, doğup büyüdüğü topraklarda eğitim hayatına başladı. İlerleyen yıllarda yine Kütahya'da bulunan Yoncalı Otelcilik ve Turizm Lisesi'nden mezun oldu. Erdem'in asıl hikayesi ise bu mezuniyetten sonra başladı.

Hem ulusal hem de uluslararası birçok yarışmaya katılan Milhan Erdem, katıldığı tüm bu yarışmalarda dereceler elde etti. Çünkü yemek yapmaya ve aşçılık mesleğine aşıktı. Bu aşkla 'Yılın Altın Genç Şefi' ödülünü bile almaya hak kazandı. Takvim yaprakları 2019'u gösteriyordu. Antalya EXPO'daki yarışmaya katılmaya karar verdi Erdem. Tüm hazırlıklarını yaptıktan sonra katıldığı yarışmada 'Yılın Altın Genç Şefi' ödülüne layık görüldü. Bir altın madalya kupa alarak lise hayatının jübile yarışmasını yaptığını söyleyen MasterChef Türkiye Milhan Erdem'in gerçek meslek hayatı da bu tarihten sonra başladı.

Genç yaşında Antalya, Marmaris ve Almanya'da stajlarını tamamladı ve hayallerinden bir an olsun vazgeçmedi. Bu hayaller onu Kırgızistan'a kadar götürdü. Davetli aşçı olarak gittiği Kırgızistan'da halka, Türk mutfağının eşsiz yemeklerini tanıtma fırsatı buldu.

Kırgızistan'da Türk yemeklerini tanıttıktan sonra ülkesine döndü ve Nişantaşı'ndaki Lübnan mutfağında hünerlerini sergilemeye devam etti. Burada yaklaşık 1 sene çalışan Erdem, son olarak MasterChef programına başvurdu ve adım adım ana kadroya kadar gelmeyi başardı.

 • MasterChef Milhan kimdir
 • MasterChef Milhan kaç yaşında
 • MasterChef Milhan aslen nereli
 • MasterChef Milhan yaşı
 • Milhan Erdem kim
 • Milhan Erdem nereli
 • Milhan Erdem kaç yaşında
<p>Türkiye'nin dış ticarette attığı başarılı adımları görmezden geldi. İhracatta cumhuriyet rekorla

İhracat rakamlarını çarpıtan Meral Akşener'e cevap Bakan Muş'tan geldi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara AKM Millet Bahçesi Açılış Töreni'ne katıldı

Sigara içenler dikkat! Ciğerleri tertemiz yapan besinler

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (28 Ekim 2021)