• $9,2492
  • €10,8076
  • 531.741
  • 1432.8
30 Eylül 2021 Perşembe 10:48 | Son Güncelleme:

MasterChef Hasan Biltekin aslen nerelidir? MasterChef Hasan kimdir, kaç yaşındadır?

MasterChef Hasan Biltekin aslen nerelidir" MasterChef Hasan kimdir, kaç yaşındadır"

Her bölümü ile farklı heyecanlar yaşatan, büyük ilgiyle takip edilen yarışma programı MasterChef Türkiye 2021 ana kadrosunda yer alan Hasan Biltekin'in kim olduğu merak ediliyor. MasterChef Hasan kimdir, kaç yaşındadır? MasterChef Hasan Biltekin aslen nerelidir? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Hasan Biltekin 27 yaşında ve aslen Nevşehirlidir. 184 cm boyundadır ve 78 kilogram ağırlığında olan yarışmacı, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ÜSET Meslek Yüksek Okulu Mezunudur. İşte hakkında tüm merak edilenler...

MasterChef Türkiye'de heyecan hız kesmeden devam ediyor. Yarışmanın dikkat çeken isimlerinden biri olan Hasan Biltekin'in hayatı merak ediliyor. MasterChef Hasan kimdir, kaç yaşındadır? MasterChef Hasan Biltekin aslen nerelidir? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılıyor. Hasan Biltekin, 27 yaşında ve aslen Nevşehirlidir. Ulusal ve Uluslararası yarışmalarda altın, gümüş ve bronz, toplamda 18 madalya ve kupa kazanmıştır. İşte hakkında tüm detaylar...

MASTERCHEF HASAN KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

Hasan Biltekin, 27 yaşında ve aslen Nevşehirlidir. 184 cm boyunda ve 78 kilo olan yarışmacı, liseyi Turizm Otelcilik Okulu'nda tamamladı. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ÜSET Meslek Yüksek Okulu Mezunudur.

Aşçılık mezunu olan Hasan Biltekin, 2 yıl boyunca üniversitenin takım kaptanlığı görevini yerine getirdi. Yemek sektöründe liseden beri yer almakta, Otel koordinatörlüğü ve Nevşehir belediye spor kulübü mutfak şefliği yapmaktadır.

Ulusal ve Uluslararası yarışmalarda altın, gümüş ve bronz, toplamda 18 madalya ve kupa kazandı.

MasterChef'e 2 kez katılmış bir yarışmacıdır. Geçen sene 3 evet oyu almıştı ancak annesinin rahatsızlığı nedeniyle yarışmaya devam edemeyip annesinin yanına gitmişti.

MASTERCHEF 2021 ANA KADROSUNA NASIL GİRDİ?

MasterChef Türkiye 2021 ilk eleme turunda Piramit tavuk ile jüri karşısına çıktı. Somer Şef hayır oyu vermiş ve Mehmet Şef ile Danilo Şef evet oyları ile turu geçti. Üçlü düello turunda Yiğit Gök ve Oğuzhan Öveç ile yarıştı. En iyi balık çorbasını yaparak adını bir üst tura yazdırmayı başardı.

12 Ağustos'ta ekrana gelen final turunda ilk bölümde yarışmacılardan istenen zerdeli sütlaç oldu. İlk turu geçen isimler; Hasan Biltekin, Samet ve Azize oldu. Yaratıcılık oyununda ana ürün demirhindi oldu. Gecenin en iyi kreatif tabağını çıkaran Hasan Biltekin, ana kadroya giren onuncu yarışmacı oldu.

  • MasterChef Hasan kimdir
  • MasterChef Hasan kaç yaşında
  • MasterChef Hasan aslen nereli
  • MasterChef Hasan yaşı
  • MasterChef Hasan Biltekin
  • Hasan Biltekin yaşı
<p> </p>

Arabeskin 'Babası' kim?

21. yüzyılın en iyi dizisi seçildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya Cumhurbaşkanı ile ortak basın toplantısı düzenledi

Mersin'de TURKOVAC Faz-3 çalışması kapsamında gönüllüler aşılanıyor