• $8,155
  • €9,7089
  • 457.312
  • 1393.24
14 Aralık 2020 Pazartesi 09:54 | Son Güncelleme:

Hekimoğlu'nda Mehmet Ali ölecek mi? Ayrılık rüzgarları esmeye başladı!

Hekimoğlu'nda Mehmet Ali ölecek mi" Ayrılık rüzgarları esmeye başladı!

Başrollerini Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay'ın paylaştığı Hekimoğlu dizisinde Mehmet Ali karakterinin hastalığı izleyicileri üzdü. Dizide Kaan Yıldırım tarafından canlandırılan ve “Memoli” lakabıyla tanınan Mehmet Ali amansız bir hastalığa yakalanıyor. Tüm ekip Memoli'nin hayatını kurtarmak için seferber olurken bu sırada yıllardır ortalarda gözükmeyen babası Salih ortaya çıkıyor.

Salı akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisi geçtiğimiz sezondan bu yana çizgisini bozmadan devam ediyor. Dizinin sevilen karakterlerinden Memoli, yakalandığı hastalık nedeniyle ağrıları artmaya başlarken ekibi onu kurtarmak için tüm gayretiyle çabalıyor. Tam bu sırada Memoli'nin yıllardır görmediği babası Salih ortaya çıkıyor.  

Son zamanlarda reyting sorunları yaşayan Hekimoğlu dizisinde Memoli’nin yakalandığı hastalığın nasıl sonuçlanacağı henüz bilinmiyor. Dizinin 29. bölüm fragmanında “Mehmet Ali bana ne kadar kızarsa kızsın onu kaldırırım. Ama bir anne babanın evladını son kez görememesi, ona dayanamam işte” sözleri damgasını vururken akıllara “Memoli ölecek mi?” sorusunu getiriyor. Mehmet Ali’nin dizideki akıbetini önümüzdeki günlerde göreceğiz.


<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü