HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,3957
  • 6,1392
  • 211.558
  • 91.686
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Gazeteci Tuluhan Tekelioğlu tek celsede boşandı!

Şiddet gördüğünü ve aldatıldığını iddia ederek ayrı yaşadığı eşi Ömer Murat Gülkan’a iki yıl önce dava açan gazeteci yazar Tuluhan Tekelioğlu, dün görülen gizli duruşmada boşandı. 16 yıllık evliliğin ardından oğlunun velayetini babaya veren mahkeme, anne için 150 bin lira tazminat ve aylık 3 bin 500 lira nafaka ödenmesine karar verdi.

x

Hilal YILDIRIM / HABER MERKEZİ

Gazeteci Tuluhan Tekelioğlu (43) iki yıl önce avukatı Altın Mimir aracılığıyla kapanan Sarıyer Aile Mahkemesi’ne boşanma davası açtı. Boşanma davasının yanı sıra o dönem eşine evden uzaklaştırma kararı da aldıran Tekelioğlu, dava dilekçesinde eşinden şiddet gördüğünü, ihanete uğradığını ve ‘kolumu kıracaktı’ diyerek hastaneden rapor aldığını öne sürdü. Boşandığı eşinin kendisini başka kadınlarla aldattığını iddia eden Tuluhan Tekelioğlu,  eşinin Sarıyer Acarlar Sitesi’ndeki eve girmesini yasakladı. Mahkemenin aldığı kararla Ömer Murat Gülkan’ın 6 ay süreyle eve bir kilometreden fazla yaklaşmamasına ve eşini kitle iletişim araçları ile rahatsız etmemesine karar verildi

150 BİN LİRA TAZMİNAT VE 3 BİN 500 LİRA NAFAKA

Gülkan çifti, bu olaydan sonra evlerini ayırarak ayrı yaşamaya başladı.16 yıllık evliliğin ardından dün mahkeme, çiftin boşanmasına karar verdi. Dün görülen boşanma davasının karar duruşmasına davalı Ömer Murat Gülkan ve taraf avukatları katılırken davacı Tuluhan Tekelioğlu gelmedi. Gizli görülen duruşmada mahkeme, tarafların boşanmasına karar verdi. Davalı eş Ömer Murat Gülkan’ın davacı Tuluhan Tekelioğlu’na 150 bin lira tazminat ile aylık 3 bin 500 lira nafaka ödemesine karar veren mahkeme, çocuğun velayetini de babaya verdi.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Eskişehir´de bir yerel televizyon kanalında spor yorumcusu olan Şükrü Oytan, canlı yayında kalp kriz

Canlı yayında kalp krizi geçirdi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Kandilde camiler doldu taştı

Sırbistan Enerji Bakanı Antiç: Türk Akımı'na dahil olmaya hazırız

En Çok Okunanlar