HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,3565
  • 6,0771
  • 209.428
  • 93.162
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Fırıldak Ailesi sinemalarda

Yetişkinlere yönelik ilk yerli çizgi dizi Fırıldak Ailesi'nin Nisan ayında sinema izleyicisi ile buluşacağı "Orta Dünya" macerasının tanıtım videosu yayınlandı.

x

Murat Boz, Yılmaz Vural, Mahmut Tuncer ve 3 Adam; Eser Yenerler, Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak'ın gerek seslendirmeleri gerekse animasyonları ile yeraldığı, orta sınıf bir Türk ailesinin Orta Dünyadaki maceralarının anlatıldığı "Fırıldak Ailesi Orta Dünya" filmi Nisan ayında sinema izleyicisi ile buluşuyor.

 

Televizyondaki ve internetteki maceraları ile geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Fırıldak Ailesi’nin yaratıcısı Varol Yaşaroğlu.
“Dünya dursa da onlar döner” sloganı ile mizah severlerin kalbinde yer etmiş olan Fırıldak Ailesi sinema filminin yapımcılığını BKM ve Grafi2000 Prodüksiyon üstleniyor.

Fırıldak Ailesi’nde baba Sabri’ye Bülent Kayabaş, anne Yıldız’a Gülen Karaman, anneane Dürdane’ye Tülay Bursa, evin kızı Afet’e Tülay Köneçoğlu, evin oğlu Zeki’ye Keremcan Köse, Orhan’a Ömer Akgülgil ve Gültekin Hocaya Barış Özgenç sesleri ile hayat veriyor."Durdurun Orta Dünyayı İnecek Var!" Sloganlı filmde, Orta Dünyanın karanlık ormanlarında, tılsımlar, büyüler, kılıçlar havada uçuşurken, bizim Fırıldaklar okeye dördüncü arayacaklar.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Iğdır’da iki grup liseli kız öğrenci, okul çıkışı saç saça, baş başa kavga etti. Kavga, erkek öğrenc

Kız öğrenciler okul çıkışı birbirine girdi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Hisse senedi ile tahvil-bono piyasasına son 10 ayın en güçlü yabancı girişi gerçekleşti

Teröristlerin korkulu rüyası Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na teslim edildi

En Çok Okunanlar