• $13,588
  • €15,4247
  • 774.52
  • 1809.65
21 Mart 2021 Pazar 10:01 | Son Güncelleme:

İbo Show'a konuk olan Fatih Ürek kimdir, kaç yaşında? Fatih Ürek aslen nereli?

İbo Show'a konuk olan Fatih Ürek kimdir, kaç yaşında" Fatih Ürek aslen nereli"

9 yıllık aradan sonra yeniden ekrana gelmeye başlayan İbo Show, cumartesi gününün eğlencesi oluyor. İbo Show'da bu hafta yine birbirinden değerli konuklar yer alacak. Fatih Ürek'de bu konuklar arasında. Peki, Fatih Ürek kimdir, kaç yaşındadır? Fatih Ürek aslen nereli? Fatih Ürek 3 Nisan 1966 tarihinde Erzurum'da bir işçi ailesinin 4 çocuğundan biri olarak dünyaya geldi.

Cumartesi akşamlarının sevilen ve büyük bir ilgiyle izlenen programı İbo Show'da bu hafta yine birbirinden eğlenceli konuklar yerini aldı. Yeni bölüm konuklarından biri de Fatih Ürek oldu. Fatih Ürek kimdir, kaç yaşındadır? Fatih Ürek aslen nereli? gibi soruların yanıtları araştırılmaya başlandı. 3 Nisan 1966 tarihinde Erzurum'da bir işçi ailesinin 4 çocuğundan biri olarak dünyaya geldi. Ailenin tek erkek çocuğu olan Fatih Ürek'in 3 kız kardeşi ve ablası vardır. İşte hakkında merak edilenler...

FATİH ÜREK KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

3 Nisan 1966 tarihinde Erzurum'da bir işçi ailesinin 4 çocuğundan biri olarak dünyaya geldi. Ailenin tek erkek çocuğu olan Fatih Ürek'in 3 kız kardeşi ve ablası vardır. Bir sucuk fabrikasından çalışan babası Şerafettin Ürek'in Bursa'ya taşınma kararı almasının ardından henüz 1 yaşında iken Bursa'ya giden Fatih Ürek'in çocukluk yılları Bursa'da geçti.

Genç yaşta ses sanatçısı olmaya karar veren Fatih Ürek bir süre Bursa'daki mekanlarda sahne aldıktan sonra sonra İstanbul'a taşınma kararı aldı. 1989 yılında İstanbul'a taşınan Fatih Ürek, 1993'da ilk albümü olan "Yaktı Yaktı"yı çıkardı. Bu albümde Bülent Ersoy'un "Sefam Olsun" albümünde seslendirdiği aynı isimli şarkıya yeniden yorumlamış ve büyük ses getirmiştir. İkinci albümünü 1995 yılında "Sen İki Gözümsün" adıyla çıkaran Fatih Ürek, bu albümünde pop şarkılarının yanı sırasında klasik şarkılara da yer vermiştir.

Uzun yıllar albüm çalışması yapmayan Fatih Ürek, 2008 yılında çıkardığı "Sus" adlı albümü ile müzikal çalışmalarına kaldığı yerden devam etmiştir. 2011 yılında yeni bir albüm çalışmasına daha imza atan Fatih Ürek, bu albümde seslendirdiği "Hayde" ve "Yedi Tepe" şarkıları ile büyük beğeni toplamıştır. Sevilen sanatçı özellikle kendine has giyim tarzı ve 2008 yılında seslendirdiği "Hadi Hadi" şarkısı ile akıllarda yer edinmiştir.

2015 yılında aldığı fazla kilolar nedeni ile mide ameliyatı olan Fatih Ürek, başarılı geçen ameliyat sonrası oldukça fazla kilo vermiştir. Sevilen şarkıcı Fatih Ürek, uzun süre Kanal D yayınlanan Gelinim Mutfak'ın sunuculuğunu üstlendi.

Zahide Yetiş kimdir, kaç yaşında? Zahide Yetiş aslen nereli, eşi kim?

Türkücü Ceylan kimdir, aslen nerelidir? Ceylan kaç yaşında, kaç kez evlendi?

İsmail YK kimdir, kaç yaşında? İsmail YK aslen nereli?

  • Fatih Ürek kimdir
  • Fatih Ürek kaç yaşında
  • Fatih Ürek nereli
  • Fatih Ürek evlendi mi
  • Fatih Ürek aslen nereli
  • ibo show
AK Parti'de kritik toplantı... Masada sıcak başlıklar var
AK Parti'de kritik toplantı... Masada sıcak başlıklar var

AK Parti'de kritik toplantı... Masada sıcak başlıklar var

TCMB ile Türkmenistan Merkez Bankası arasında imzalar atıldı
TCMB ile Türkmenistan Merkez Bankası arasında imzalar atıldı

TCMB ile Türkmenistan Merkez Bankası arasında imzalar atıldı

Macron'un aramaları reddedildi! Kriz Türkiye'ye yaradı
Macron'un aramaları reddedildi! Kriz Türkiye'ye yaradı

Macron'un aramaları reddedildi! Kriz Türkiye'ye yaradı

<p>Peki, Omicron varyantından korkmalı mıyız? Yeni varyantın özellikleri neler? Omicron varyantı aşı

Omicron varyatından korkmalı mıyız?

Yunus polislerinin zorlu eğitiminden kareler

Misafirlerini kendi tasarladığı 'dönen ev'de ağırlıyor

Çöpe gidecek malzemeleri dönüştürüp dünyaya pazarlıyor