• $8,4705
 • €10,2921
 • 501.151
 • 1441.33
05 Mayıs 2021 Çarşamba 10:01 | Son Güncelleme:

Elif Ece Uzun kimdir, kaç yaşında? Elif Ece Uzun'un eşi Mehmet Tuş kimdir?

Elif Ece Uzun kimdir, kaç yaşında" Elif Ece Uzun'un eşi Mehmet Tuş kimdir"

Elif Ece Uzun olaylı şekilde ayrıldığı eski eşiyle tekrar evlendiğini açıkladı. Bu açıklamasıyla gündeme gelen Elif Ece Uzun, Star Tv'nin sevilen ve ilgiyle izlenen gündüz kuşağı programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. Elif Ece Uzun kimdir, kaç yaşında? Elif Ece Uzun'un eşi Mehmet Tuş kimdir? gibi soruların yanıtları tüm izleyenler tarafından merak konusu oldu. İşte tüm merak edilenler...

Elif Ece Uzun, podyumlara yeniden döndü. Güzel manken, olaylı şekilde ayrıldığı eski eşiyle de tekrar evlendiğini açıkladı. Bu açıklamasıyla gündeme gelen Elif Ece Uzun, Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının bugünkü konuğu oldu. Elif Ece Uzun kimdir, kaç yaşında? Elif Ece Uzun'un eşi Mehmet Tuş kimdir? gibi soruların yanıtları tüm ekran başındakiler tarafından araştırılmaya başlandı.

ELİF ECE UZUN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Elif Ece Uzun, 5 Ağustos 1983 tarihinde Bolu'da dünyaya gelmiştir. Babası Rize'nin ilçesi Çayeli'lidir. Annesi ise Gürcistan'ın Batum şehrindendir. Çocukluğu ise Adapazarı'nda geçmiştir.

Eğitimini de yine büyümüş olduğu Adapazarı'nda başlamış. İlkokul ve ortaokulun bir kısmını Adapazarı'nda okudu. Ortaokulun kalanını ise İzmit'te okumuş. Yine İzmit'te Turizm Meslek lisesine başlamış ve bu sırada yerel televizyonlarda programlar yapmaya başlamıştır. 2003 yılında 1 yıllık iletişim sanatları eğitimi aldı.

Elif Ece Uzun, 15 yaşındayken Best Model yarışmasına katıldı ve modelliğe başladı. Ardından bir yıl sonra, Fevziye Çamel ve Ertan Kayıtkent defilelerinde podyuma çıktı. Bu sırada da kendisine "Bebek" lakabı takıldı.

Levent Bitecik, Serap Ezgü ve Gökhan Telkenar gibi ünlülerden ders almıştır. Kariyeri üstüne Sinan Çetin'in Plato yapım şirketinde, oyunculuk eğitimleri aldı. 2015 yılında Mısır'a gitti. Burada dalış ve yüzme sertifikası aldı.

Şafak Sezer ile Star TV'de bir show programı sundu. Ardından Kanal 1'de Necmi Yapıcı ile birlikte Şaka programı sundu. Daha sonrasında efsane yarışma programı olan Çarkıfelek yarışmasında yer aldı.

2016 yılında moda yarışma programı olan "İşte Benim Stilim Ünlüler" yarışmasında yer aldı. Bu programda Öykü Serter sunuculuğunda Hakan Akkaya, İvana Sert, Neslihan Yargıcı ve Uğurkan Erez'in jüri koltuğunda bulunduğu yarışmadır. Diğer yarışmacı ünlüler ise ; Berna Öztürk, Aslızen, Esra Balamir, Gizem Özdilli, Esra Sönmezer, Hatice Çarpar, İnci Pars, Simge Tertemiz, Sevil Uyar, Pelin Suade, Nil Karataş, Neslihan Önder, Tuğçe Özbudak, Yeşim Erçetin ve Yasemin Öztürk'tür.

Elif Ece Uzun, 1 Haziran 2014 yılında iş adamı olan Ercan Torunoğulları ile nişanlandı. Evlilik yolunda giderken, ayrıldılar. 2019 yılında Mehmet Tuş ile dünya evine girdi. Alin ve Vera adında ikizleri dünyaya geldi. Ancak çiftin 2021 Ocak ayının son haftasında, ayrıldığı ortaya çıktı.

Elif Ece Uzun olaylı şekilde ayrıldığı eski eşiyle tekrar evlendiğini açıkladı.

ELİF ECE UZUN'UN EŞİ MEHMET TUŞ KİMDİR?

Evlendikten sonra podyumlara iki yıl ara veren ve bu arada ikiz çocuklarını dünyaya getiren Elif Ece Uzun, podyumlara yeniden 'merhaba' dedi. "Hayatımın son iki yılı istemediğim ve unutmak istediğim olaylarla dolu" diyen manken, olaylı şekilde ayrıldığı eski eşiyle tekrar evlendiğini açıkladı.

"Eşim bütün mal varlığını bir çeteye kaybetti, sonra eşimle aramda geçen olaylardan dolayı birbirimizi kırarak ayrıldık" diyen ünlü manken, "Neyse artık ikimiz de hatalarımızın farkına vardık ve geçtiğimiz ay tekrar evlendik. Şu an çok mutluyum" açıklamasında bulundu.

Güzel manken Elif Ece Uzun'un eşi Mehmet Tuş'un Bursalı emlakçı olduğu biliniyor.

 • Elif Ece Uzun kimdir
 • Elif Ece Uzun kaç yaşında
 • Elif Ece Uzun aslen nereli
 • Elif Ece Uzun eşi kimdir
 • Elif Ece Uzun eski eşi
 • Mehmet Tuş kimdir
 • Mehmet Tuş ne iş yapıyor
 • Mehmet Tuş nereli
<p>Pençe-Yıldırım operasyonu kapsamında Irak'ın kuzeyindeki Zap bölgesinde tespit edilen 2 PKK'lı te

MSB: 2 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı