• $7,8161
  • €9,2726
  • 483.201
  • 1211.51
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
28 Temmuz 2020 Salı 07:48 | Son Güncelleme:

Cemre Gümeli kimdir? Oyuncu kaç yaşındadır?

Cemre Gümeli kimdir" Oyuncu kaç yaşındadır"

Bay Yanlış dizisi ile ekranlara geri dönen Cemre Gümeli İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Sanat Yönetimi ile Medya ve İletişim Sistemlerinde çift ana dal yaparak mezun olmuştur. Elimi Bırakma dizisinde birçok hayran kitlesi kazanan Cemre Gümeli, Almanca ve İngilizce bilmektedir.

Bay Yanlış dizisinde yer alan Cemre Gümeli ve Serkan Tütüncü arasında aşk iddiaları ortaya çıktı. Cemre Gümeli’nin hayatını öğrenmek istiyor. Almanca ve İngilizce bilen Cemre Gümeli İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Sanat Yönetimi ile Medya ve İletişim Sistemlerinde çift ana dal yapmıştır.

CEMRE GÜMELİ KİMDİR?

24 Eylül 1993’te İstanbul’da doğdu. İlkokul ve lise eğitimini Şişli Terakki Vakfı Okulları’nda tamamladıktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Sanat Yönetimi ile Medya ve İletişim Sistemleri bölümlerini birlikte okuyarak çift ana dal yaptı. Tiyatroya ilgisi lise yıllarında başladı ve üniversite yılları boyunca da devam etti.

Bu sürede çeşitli tiyatro ekiplerinde ve kısa filmlerde yer almasının yanında Müzikal Tiyatro ve Clown eğitimleri de aldı. 2014 yılında New York’a gitti ve bir süre orada kalarak Meisner Tekniği üzerine eğitim aldı. Türkiye’ye döndükten sonra ekran macerası başladı ve sırayla Tatlı İntikam, Servet ve Elimi Bırakma’da rol aldı. 2017’de Kumbaracı 50 ekibine dahil oldu ve Shakespeare’in 3. Richard oyununda Lady Anne karakterinde rol aldı. Royal Academy of Dance sertifikalı bale eğitimi olan Cemre Gümeli aynı zamanda Almanca ve İngilizce konuşmaktadır.

CEMRE GÜMELİ'NİN OYNADIĞI DİZİLER

Tatlı İntikam

Servet

Elimi Bırakma

CEMRE GÜMELİ'NİN OYNADIĞI TİYATRO OYUNLARI

Shakespeare 3. Richard

<p>Barış Pınarı bölgesine havan ve çok namlulu roketatar ile taciz ateşi açan 9 PKK/YPG'li terörist

Barış Pınarı bölgesinde 9 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Türkiye'nin en yüksek barajında yüzde 87'lik fiziki gerçekleşme sağlandı

Türkiye'nin yerli otomobil fabrikasının inşaatıyla ilgili yeni paylaşım