• $8,0906
  • €9,7101
  • 458.818
  • 1407.37
18 Aralık 2020 Cuma 17:11 | Son Güncelleme:

Burcu Çağrı'dan Emre Altuğ'a Serdar Ortaç şarkısıyla gönderme

Burcu Çağrı'dan Emre Altuğ'a Serdar Ortaç şarkısıyla gönderme

Emre Altuğ ile kısa bir süre önce aşk yaşamaya başlayan Burcu Çağrı, Instagram hesabından Serdar Ortaç'ın 'Adam Gibi' şarkısının sözlerini paylaşıp Emre Altuğ'u etiketledi. Çağrı'nın bu hamlesi 'Emre Altuğ'a gönderme' olarak yorumlandı.

Çağla Şıkel ile evliliğini noktalamasından uzunca bir süre sonra Burcu Çağrı ile aşk yaşamaya başlayan oyuncu ve şarkıcı Emre Altuğ gündeme geldi.

Burcu Çağrı, sosyal medya hesabından Serdar Ortaç'ın 'Adam Gibi' şarkısının sözlerini paylaştı. Çağrı'nın Emre Altuğ'u etiketlemesi dikkatlerden kaçmadı.

Çağrı, paylaşımında şu sözlere yer verdi: 'Kırılgan mı sizce? Haksızlık karşısında asla... Tam tersi acımasızdır, çünkü dürüsttür. Arkadan vurmakla, yalan dolanla adam olunmaz. Haksızlığa da boyun eğmez. Sesini çıkartır, susmaz, susmamalı da susmak ezikliktir. Hakkını aramalısın. Kendini kandırma, karşındakini kandırma, gerçek duygun nerede? Kaçma ondan, hatırla.

Sonunda üzülen sen olacaksın. Ben nasıl üzüldüğünü biliyorum. Hatırla, hatırlamalısın. Çünkü duygun var biliyorum. Bu öyle kolay olmaz, olmayacak. Hatırla, yalansız hatırla, adam gibi hatırla. Sen de çok iyi biliyorsun. Kendi duygundan kaçma, adam gibi hadi gerçek duyguna sahip çık. Ben biliyorum, göster onu. Göstermeye cesaretin var mı? Çık delikanlı gibi, benim gibi, yani sokaktaki köpek kadar gururlu ol, bağır yüzüme. Hadi söyle gerçekleri.'

Burcu Çağrı'nın paylaşımı Emre Altuğ'a gönderme yapıyor şeklinde yorumlandı. İşte o paylaşım:

<p>Baykar Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, 'Kanada'nın S/İHA'larımızın adeta destan yazdığı 'Karab

S/İHA'lar için ambargo tartışmaları

Kartal sahilinde görülen deniz salyası endişe yarattı

Türk ve İslam Eserleri Müzesi koleksiyonundan 150 eser beğeniye sunulacak

Irak'ın başkenti Bağdat'ta patlama: 1 ölü, 12 yaralı