• $ 6,8664
  • € 7,8407
  • 399.259
  • 117741
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
24 Ekim 2019 Perşembe 07:07 | Son Güncelleme:

Burçin Terzioğlu kaç yaşında? Kurşun dizisinin Leylası Burçin Terzioğlu kimdir?

Burçin Terzioğlu yeni dizisi ile ekranlara dönüyor. Kurşun dizisi Leyla Devrim Burçin Terzioğlu kimdir, kaç yaşında? Sevilen birçok dizide rol alan Terzioğlu yeni dizi Kurşun’da Leyla karakterine hayat veriyor. Leyla, kalemine güvenen hırslı bir gazeteci. Haberimiz içerisinden sevilen oyuncu ile ilgili merak edilenlere ulaşabilirsiniz.

Burçin Terzioğlu’nun hayatı merak ediliyor. Burçin Terzioğlu kaç yaşında? İlker Kaleli ile rol aldığı Poyral Karayel dizisi ve daha birçok başarılı yapım ile beğeni toplayan sevilen oyuncu yeni dizisi ile ekranlara dönüyor. 'Kurşun', 1970’lerin İstanbul’unda adalet arayan Savcı Orhan Atmaca (Engin Altan Düzyatan) ve kalemine güvenen hırslı gazeteci Leyla Devrim’in (Burçin Terzioğlu) yer altı dünyasına karşı birlikte verdikleri mücadeleyi anlatıyor.

BURÇİN TERZİOĞLU (LEYLA DEVRİM)

Leyla, annesi ve babası ile mutlu bir hayat yaşarken babası tarafından terk edilmiş, annesi ile büyümüş bir kadın. Babası yüzünden aşık olmaktan korkan, tek başına olmanın gücüne sığınan dik, omurgalı bir gazeteci. Gücü yalnızca kaleminden gelmiyor, maceranın ortasına atılarak, katillerin peşine düşerek gözünü karartıyor. Çünkü Leyla bu hikayedeki güçlü kadınların temsili. Ekranlarda görmeye alışık olduğumuz kurtarıcısını bekleyen, bir erkeğin gücüne, desteğine sığınan biri değil. Leyla Devrim, içimizden bir kadın; içimizde saklı o güçlü kadın.

BURÇİN TERZİOĞLU KİMDİR?

İstanbul’da dünyaya gelen Burçin Terzioğlu, oyunculuk kariyerine çocukluk yıllarında yer aldığı sinema filmleriyle başlamıştır. Mahallenin Muhtarları dizisinde hayat verdiği “Simge” karakteriyle ilk defa TV izleyicisinin karşına çıkan Terzioğlu, ardından sırasıyla “Kınalı Kar”, “Kadın İsterse”, “Fırtına”, Ey Aşk Nerdesin”, “Ezel”, “Merhamet” dizilerinde oynamıştır. Ayşegül karakteriyle rol aldığı “Poyraz Karayel” dizisinde 3 sezon boyunca başta Altın Kelebek ve Magazin Gazetecileri Derneği olmak üzere birçok üniversite tarafından En İyi Kadın Oyuncu ödüllerine layık bulunmuştur. Son olarak Türkiye’nin ilk Netflix dizisi “Hakan:Muhafız”’da “Rüya” karakterini canlandıran Burçin Terzioğlu, Kasım ayında vizyona girecek olan “Güzelliğin Portresi” isimli gerilim türündeki sinema filminde “Nisan” karakteriyle başrolde yer almıştır.

Avrupa 15 Temmuz'u nasıl gördü?

Avrupa 15 Temmuz'u nasıl gördü?

Gölde kaybolmuştu... Amerikalı oyuncu Naya Rivera'nın cesedi bulundu!

Gölde kaybolmuştu... Amerikalı oyuncu Naya Rivera'nın cesedi bulundu!

İnsan sağlığı için zararlı 10 yiyecek aç�

İnsan sağlığı için zararlı 10 yiyecek açıklandı

Polonya Büyükelçisi Kumoch, Erdoğan'a güven mektubu sundu

Polonya Büyükelçisi Kumoch, Erdoğan'a güven mektubu sundu