• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
03 Ekim 2020 Cumartesi 09:50 | Son Güncelleme:

Bay Yanlış final yaptı, sosyal medya sallandı!

Bay Yanlış final yaptı, sosyal medya sallandı!

Fox TV'nin sevilen ve ilgi ile takip edilen dizisi Bay Yanlış dün akşam 14. bölümüyle ekranlara veda etti. Bay Yanlış dizisinin son bölümü sosyal medyada büyük yankı buldu. Can Yaman ve Özge Gürel ikilisini başrolde buluşturan, yazlık dizi olarak başlayan Bay Yanlış, belki reytinglerde istenilen noktalara ulaşamadı. Ancak sosyal medyayı derinden sarstı.

Bay Yanlış final yaptı, sosyal medya sallandı. Yaz dizileri arasında büyük beğeni toplayan Bay Yanlış dün akşam 14. bölümü ile izleyicisine veda etti.Özellikle de twitter ortamında büyük destek bulan Bay Yanlış dizisine, yurt dışından da ilgi çok yüksek boyuttaydı… Dizinin final yapması kararı çıkınca da sosyal medyada bir isyan dalgası yaşanmıştı.

Sosyal medyada 700 binden fazla Bay Yanlış dizisinin final günü paylaşım yapıldı. Diziyi sevenler twitter’da birbirinden farklı mesajlarla gündemin ilk sırasına Bay Yanlış dizisinin olmasını sağladılar. Sadece ülkemizde değil birçok farklı ülkede de twitter kullanıcılarının gözyaşları mesajlara yansımıştı.

EVLİLİK KARARI ALDILAR

Dizinin final bölümünde yaşadıklarından dolayı Özgür iyice bunalmıştır ve kafasını boşaltmak için soluğu ormanda alır. Ama oradaki yalnızlığı çok uzun sürmez Ezgi, Ozan ve Deniz yanına gelir. Hep birlikte eğlenceli bir gün geçirirler.

Özgür yaşadığı her olumsuzlukta gücünü Ezgi'den almaktadır. Onunla paylaştığı her anda onsuz olamayacağını daha da iyi anlar ve Ezgi'ye evlenme teklifi eder. Ezgi nihayet hayalini yaşamaktadır, gerçek aşkı bulmuştur. Özgür'le sonsuza kadar mutlu olmak için teklifine evet der. Dizi bu mutlu anlarıyla ekran macerasının da sonuna gelmiş oldu.

<p>CHP’nin yayın organı Halk TV’de program sunan Özlem Gürses MHP lideri Devlet Bahçeli&

Sağlık Bakanlığından Halk TV sunucusu Özlem Gürses'e yalanlama: Öyle bir personelimiz yok

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İşte Galatasaray'ın gündemindeki golcü oyuncular

Yeni nesil 3 Fırtına obüsü Akar'ın katıldığı törenle TSK'ya teslim edildi