• $13,5486
  • €15,3586
  • 788.791
  • 1979.83
7 Temmuz 2020 Salı 17:36 | Son Güncelleme:

Acun Ilıcalı kaç yaşında, kaç kez evlendi? Acun Ilıcalı'nın ilk eşi Seda Başbuğ kimdir?

Acun Ilıcalı kaç yaşında, kaç kez evlendi"  Acun Ilıcalı'nın ilk eşi Seda Başbuğ kimdir"

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın kızı Banu Ilıcalı'nın ilk bebeği Begüm gözlerini dünyaya açtı. 4 kızı olan Acun Ilıcalı'nın ilk eşi Seda Başbuğ merak konusu oldu. Acun Ilıcalı 19 yaşında iken 1988 senesinde Seda Başbuğ ile evlenmiştir. Bu evlilikten Banu adında bir kız çocuğu olmuştur. Ancak çift 1993 senesinde yollarını ayırmıştır. Acun Ilıcalı ve ilk eşi Seda Başbuğ hakkında merak edilenlerin tümünü sizler için derledik.

Acun Ilıcalı'nın Seda Başbuğ'dan olan 30 yaşındaki kızı Banu Ilıcalı, bugün ilk bebeğini dünyaya getirdi. Bir kız bebek dünyaya getiren Ilıcalı çocuğuna Begüm adını verdi. Acun Ilıcalı 19 yaşında iken 1988 senesinde Seda Başbuğ ile evlenmiştir. Bu evlilikten Banu Ilıcalı dünyaya gelmiştir. Çift 1993 senesinde ayrılmıştır. 

Banu Ilıcalı kimdir? Banu Ilıcalı kaç yaşında, eşi kim?

ACUN ILICALI KİMDİR, KAÇ KEZ EVLENDİ?

Acun Ilıcalı, 29 Mayıs 1969 tarihinde Edirne'de doğdu. Babası Ergün müteahhitlik işiyle uğraşıyordu. Annesi İlknur ise kooperatifler il müdürüydü. Ilıcalı, ilk ve orta öğrenimini Edirne İstiklal İlkokulu'nda tamamladı. Kadıköy Anadolu Lisesi'nde öğrenim gördü. İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nü kazandı, ancak okulu bitiremedi. Daha sonra Bodrum'a giderken geçirdiği bir trafik kazası sonucu annesini ve babasını kaybetti. Bu dönemde büyük bir travma yaşadı. 1994 yılında da Bağdat caddesinde ağır bir motosiklet kazası geçirdi. Kazada sol kolu kırılan Ilıcalı, arkasında oturan arkadaşını da kaybetti. Ailesinden kalan mirası da iki yıl içerisinde tüketti. Daha sonra Bağdat caddesine bir kot dükkanı açmıştır. Fakat kısa bir sürenin ardından zarar ederek batmıştır.

Acun Ilıcalı, ilk evliliğini 1988 yılında Seda Başbuğ ile yapmıştır. Bu birliktelikten Banu adında bir kızı olmuştur. Çift, 1993 senesinde ayrılmışlardır.

2003 yılında Zeynep Yılmaz ile ikinci evliliği gerçekleştiren Ilıcalı'nın bu birlikteliğinden Yasemin ve Leyla adlarında iki kızı olmuştur. 2013 senesinde de Şeyma Subaşı ile olan evlilik dışı ilişkisinden Melisa adında bir kızı doğmuştur. 12 Temmuz 2016 tarihinde de eşi Zeynep Yılmaz'dan tek celsede boşandı.

Acun Ilıcalı büyük aşkı Şeyma Subaşı ile sunuculuğunu yaptığı televizyon programı Var Mısın Yok musun'da tanıştı. İlişkisi döneminde Zeynep Ilıcalı ile boşanma kararı aldı. 2016 yılında da Zeynep Ilıcalı ile 2003 yılında yaptığı evliliği noktaladı. Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı ise 2018 yılı Kasım ayında boşandı. Birlikte geldikleri Silivri Aile Mahkemesi’nde anlaşmalı olarak boşandı. Duruşmanın başında gizlilik kararı veren hakim, çifti 9 dakikada boşadı. Melisa'nın velayetini Acun Ilıcalı aldı.

ACUN ILICALI'NIN İLK EŞİ SEDA BAŞBUĞ KİM?

Seda Başbuğ, Acun Ilıcalı'nın ilk eşidir. 1988 yılında evlendiler. 1993 yılında ise boşandılar. Seda Başbuğ, 22 Haziran 2019 tarihinde Orhun Yazıcı ile evlendi.

Roketsan geliştirdi! TEBER'in llk müşterisi belli oldu!
Roketsan geliştirdi! TEBER'in llk müşterisi belli oldu!

Roketsan geliştirdi! TEBER'in llk müşterisi belli oldu!

Yerli ve milli olarak üretildi... Güvenlik güçlerine teslimatlar sürüyor
Yerli ve milli olarak üretildi... Güvenlik güçlerine teslimatlar sürüyor

Yerli ve milli olarak üretildi... Güvenlik güçlerine teslimatlar sürüyor

ATAK'a yeni kabiliyet! İlk kez görüntülendi
ATAK'a yeni kabiliyet! İlk kez görüntülendi

ATAK'a yeni kabiliyet! İlk kez görüntülendi

<p>Ezgi Aşık <span style='font-size: 1.6rem;'>soruyor, Sağlık İletişimi Derneği Başkanı Dr. </span><

Omikron ile Kovid-19'un şiddeti azalıyor mu?

Topladığı tahtalardan öyle bir şey yaptı ki...

Son hali hayran bıraktı! Hurdalıktan 2000 dolara satın aldı

Tesla'nın koltuğunu kestiler! Bakın içerisinden neler çıktı