• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
05 Kasım 2020 Perşembe 10:36 | Son Güncelleme:

Son Şaka filmi yarın vizyona giriyor

Son Şaka filmi yarın vizyona giriyor

Ana medya sponsorluğunu Alem FM'nin yaptığı “Son Şaka” filmi yarın vizyona giriyor. Kovid-19 salgını nedeniyle ara verilen sinema sezonunu başlatacak olan “Son Şaka”nın ekibi ortak temennilerini “Bu zor dönemde yüzlerde bir tebessüm oluşturabilirsek ne mutlu bize” ifadeleriyle dile getirdi.

Telefon şakalarıyla tanınan Alem FM Programcısı Serdar Gökalp’in hikayesini yazdığı ve başrolü Ege Kökenli’yle paylaştığı “Son Şaka” filmi için Cinemaximum Kanyon’da basın gösterimi düzenlendi. Senaryosunu Fatih Mutlu’nun yazdığı, yapımcılığını Two Yapım’ın, yönetmenliğini ise M. Erkam Bülbül’ün üstlendiği film sinemaseverlerini bekliyor.

“BANA ŞAKA YAPTILAR”

Telefon şakalarıyla tanınan Alem FM Programcısı Serdar Gökalp, filmin şakayla başladığını dile getirerek, “Ben telefon şakalarıyla tanınan bir adamım ve bana şaka yaptılar. Üstelik yedim. Neden? Çünkü hepsi oyuncu. Bu kadronun içerisinde oyuncu olmayan bir tek ben vardım. Yaptıkları şakanın detaylarını anlatmayayım, çünkü henüz yayınlanmadı. Yakında yayınlanacak.” dedi.

“EKİP OLARAK ÇOK EMEK VERDİK”

Son Şaka filmi için ekip olarak çok çalıştıklarını söyleyen Ege Kökenli, “Bu film için gerçekten çok emek verdik, alın teri döktük ve bugün bunun için buradayız. Hepimiz çok güzel bir film olduğuna inanıyoruz. Umarız seyirciye de öyle yansır. 2020’nin bütün bu olumsuzluklarından sonra, seneyi kapatırken insanların yüzünde bir tebessüm bırakabilirsek hepimiz çok mutlu olacağız. Bir yandan da önemli bir yük sırtlanıyoruz. Uzun zamandır sinemaya ara verilmişti, bir Türk filmiyle geri dönüş yapılacak.” şeklinde konuştu.

“SİNEMA SANATA BORCUNU ÖDÜYOR”

Sanatın önemine dikkat çeken oyuncu Kemal Başar, “Böyle bir dönemde bir filmin vizyona giriyor olması çok önemli. Bu filmin yapımcısını takdir etmek gerek, çünkü sinema sanatına borcunu ödüyor. Tıpkı bizim gibi. Hepimiz sanatsız kalan bir toplumun çölleşeceğini düşünerek bugün buradayız.”

“SIKINTILI SÜRECİN GEÇMESİNİ BEKLİYORUZ”

Kovid-19 sürecinin sinemayı olumsuz etkilediğini belirten Bülent Alkış, “Bu sıkıntılı zamanların bir an önce geçmesini diliyoruz. Tiyatro ve sinema sektörünün ayakta kalması, bu tür girişimlerin olması gerekiyor. Taşın altına elimizi koymalı, cesaretli olmalıyız. Bu sektörün ayakta kalması için önemli bir adım olarak görüyorum filmimizi.” ifadelerini kullandı.

“KAFAMIZI DAĞITMAYA İHTİYACIMIZ VAR”

Filmin oyuncusu Perihan Ünlücan ise “Zorlu bir dönemden geçiyoruz ama bir yandan da hayat devam ediyor. Sektörde de çok fazla çalışan var. Hem tiyatrolar hem de sinema sektörü pandemi nedeniyle çok zor durumda. Tabii ki içimiz kan ağlıyor ama bir yandan da kafamızı dağıtmaya ihtiyacımız var.” dedi.

“EKİP OLARAK GÜZEL BİR DOST OLDUK”

Film ekibinin birbiriyle uyumlu çalıştığını söyleyen Gökay Müftüoğlu, “Hepimiz birbirimizle çok güzel anlaştık. Yeni tanışmamıza rağmen sanki yıllardır berabermişiz gibi hissettik. Sonrasında da dost olduk. Ekibin ruhu filme de yansıdı diye düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

SON ŞAKA FİLMİNİN KONUSU NE?

Telefon şakalarıyla tanınan radyocu Serdar (Serdar Gökalp), sevgilisi Ayşen’e (Ege Kökenli) evlenme teklif ederken akıl oyunlarıyla dolu bir şakaya başvurur. Ancak Ayşen evlilik teklifini hemen kabul etmez. Üstelik şaka yüzünden asabı da fena bozulmuştur. Serdar’ı affetmesi için birlikte tatile çıkmaları gerekmektedir. Ayşen’in ısrarıyla ortak arkadaşları Yusuf’un da katıldığı bu yolculuk sırasında üçlü; jandarma komutanı, gizemli yabancı Erol ve otel müdürü Derya’nın da yer aldığı karmaşık bir serüvenin ortasına düşer.

<p>CHP’nin yayın organı Halk TV’de program sunan Özlem Gürses MHP lideri Devlet Bahçeli&

Sağlık Bakanlığından Halk TV sunucusu Özlem Gürses'e yalanlama: Öyle bir personelimiz yok

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İşte Galatasaray'ın gündemindeki golcü oyuncular

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (23 Ocak 2021)