• $7,6385
  • €9,0841
  • 416.166
  • 1543.66
30 Temmuz 2014 Çarşamba 02:02 | Son Güncelleme:

Bizim Evler 6'nın dükkanları satışta

Bizim Evler 6'nın dükkanları satışta

Ispartakule’nin en büyük yatırımcıları arasında yer alan İhlas Yapı, Bizim Evler 6 projesiyle hayata geçirdiği 160 mağazayı satışa sundu.

İstanbul’un en hızlı ve planlı gelişen bölgelerinden Ispartakule’nin cadde mağazaları satışa sunuldu. Mağazaların başlangıç fiyatı 470 bin TL olarak belirlendi. Bizim Çarşı markasıyla lanse edilen mağazalar 45 metrekare ile – 1.000 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. Bizim Çarşı hemen bitişiğindeki Metro durağıyla birlikte Ispartakule’nin merkezini oluşturacak. 

HIZLA YÜKSELİYOR 

2013’ün son çeyreğinde çalışmalarına başlanan Bizim Evler 6’da inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. 120 bin metrekarelik arsa üzerinde 1.600 dairelik bir proje olarak inşa edilen Bizim Evler 6’nın 2016 yılında tamamlanması hedefleniyor. Teraslı daireleri ve cadde konseptli alışveriş alanları ile alışıldık şehir hayatına daha keyifli bir alternatif oluşturarak bölgedeki kalite çıtasını hızla yükseltiyor. 

Bizim Evler 5 projesi altı ay erken teslim 

İHLAS Yapı, Ispartakule’de inşa ettiği Bizim Evler 5 projesini 6 ay erken teslim etti. İhlas Yapı Genel Müdürü Zeki Celep, “Okul dönemi başlamadan ailelerimizin buradaki yeni hayatlarına tam anlamıyla başlamalarını sağlamak için çalışıyorduk, bunu başardık” dedi. Şu anda, 2013 yılının sonunda yapımına başladığımız  Bizim Evler 6 projemize odaklanmış durumdayız. Ayrıca, yeni projeler için bölgede yeni arsalara bakıyoruz. İstanbul'un Anadolu yakasında da projeler yapmayı hedefliyoruz” dedi 

<p>Cumhurbakanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Türkiye - ABD ilişkilerine dair açıklamalarda bulundu. Kal

'NATO savunma sistemine entegre edilmeyecek'

Bitlis'te besiciler kış şartlarındaki zorlu mücadelesi

Tarihin sıfır noktası: Göbeklitepe dikkatleri üzerine çekmeyi sürdürüyor

Taşınabilir karavan tipi yayla evlere ilgi arttı!