• $ 5,7377
  • € 6,3583
  • 272.777
  • 103072
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Marcos Rojo'nun yüksek maaşı Fenerbahçe'nin işini zorlaştırıyor

Marcos Rojo'nun Avrupa'nın dev kulüplerinin transfer listesinde olması ve aldığı maaşın yüksekliği Fenerbahçe'nin işini zorlaştırıyor.

TM Dijital Haber Merkezi

Sol ayağını iyi kullanabilen tecrübeli bir stoper arayan Fenerbahçe, Roma’nın Kolarov’u bırakmaması üzerine M.United’da oynayan Marcos Rojo ile ilgilenmeye başladı fakat sarı lacivertliler bu transferde de bir hayli terleyeceğe benziyor.

EVERTON BİZİM RAKİBİMİZ

Leicester City’den alınan Maguire’den sonra iyice geri planda kalan ve takımdan ayrılmaya karar veren Rojo’nun Everton’a gitmesine izin vermeyen M.United yönetiminin kararı yıldız futbolcuyu bir hayli kızdırırken, Glazer'ların ‘Everton Şampiyonlar Ligi’ne kalma adına bizim rakibimiz’ tavrı iki kulüp arasındaki köprüleri attı. Rojo’nun Marco Silva’nın yanına gönderilmesini veto eden M.United’ın İtalyan kulüplerinden teklif beklediği bildirilirken, yıldız futbolcunun aldığı maaşın yüksek olması Serie A devlerinin harekete geçmesini engelleyen en büyük problemlerin başında geliyor.

ROJO İÇİN FRANSA İTALYA VE İSPANYA KULÜPLERİ DEVREDE 

İtalya’da 4 gün sonra kapanacak olan transfer sezonu Rojo’yu beklemeye iterken, Fenerbahçe’nin Arjantinli stoper için devreye girdiği fakat Rojo’nun aldığı yüksek maaş sebebiyle Comolli’nin de şimdilik beklemeye geçtiği ifade edildi. 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Elazığ´da, babasının köyde uzun yıllar arpa ve buğday ektiği araziye halk arasında 'kurt üzümü' o

Şeker Hastalarına Doğal Çözüm: Goji Berry

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Korkutan görüntü! Dünden bu yana artış gösteriyor

Yer: Gaziantep... Havadan böyle görüntülendi