Amerika - WNBA
Connecticut Sun W
03:00 / M.S
93:68
Dallas Wings W
  • 1.P

    22: 19
  • 2.P

    25:18
  • 3.P

    21:13
  • 4.P

    25:18
Seattle Storm W
05:00 / M.S
86:83
Washington Mystics W
  • 1.P

    18: 18
  • 2.P

    22:24
  • 3.P

    24:23
  • 4.P

    22:18
Dünya - Uluslararası Dostluk Maçı
Georgia
18:00 / M.S
76:87
Poland
  • 1.P

    23: 22
  • 2.P

    18:18
  • 3.P

    18:27
  • 4.P

    17:20
Latvia
19:00 / M.S
80:69
Estonia
  • 1.P

    21: 15
  • 2.P

    27:26
  • 3.P

    22:8
  • 4.P

    10:20
Slovakia
19:00 / M.S
62:68
Switzerland
  • 1.P

    16: 19
  • 2.P

    14:19
  • 3.P

    13:13
  • 4.P

    19:17
Lithuania
19:30 / M.S
94:68
Netherlands
  • 1.P

    25: 19
  • 2.P

    23:22
  • 3.P

    22:17
  • 4.P

    24:10
Greece
21:00 / M.S
89:80
Turkey
  • 1.P

    22: 15
  • 2.P

    20:28
  • 3.P

    21:26
  • 4.P

    26:11
Senegal
22:00 / M.S
86:55
Cape Verde
  • 1.P

    22: 12
  • 2.P

    25:18
  • 3.P

    23:14
  • 4.P

    16:11
Avrupa - EuroBasket U16
Denmark U16
15:15 / M.S
63:87
Serbia U16
  • 1.P

    23: 16
  • 2.P

    15:31
  • 3.P

    12:18
  • 4.P

    13:22
Turkey U16
15:15 / M.S
78:90
Israel U16
  • 1.P

    23: 28
  • 2.P

    13:25
  • 3.P

    20:19
  • 4.P

    22:18
Croatia U16
17:30 / M.S
79:67
Netherlands U16
  • 1.P

    26: 26
  • 2.P

    11:13
  • 3.P

    12:16
  • 4.P

    30:12
Italy U16
17:30 / M.S
72:57
Slovenia U16
  • 1.P

    21: 21
  • 2.P

    20:14
  • 3.P

    17:10
  • 4.P

    14:12
Lithuania U16
19:45 / M.S
77:61
Greece U16
  • 1.P

    23: 18
  • 2.P

    16:13
  • 3.P

    16:15
  • 4.P

    22:15
North Macedonia U16
19:45 / M.S (UZT)
77:83
Latvia U16
  • 1.P

    16: 14
  • 2.P

    14:15
  • 3.P

    19:14
  • 4.P

    16:22
  • 5.P

    12:18
France U16
22:00 / M.S
64:78
Spain U16
  • 1.P

    12: 16
  • 2.P

    16:19
  • 3.P

    21:26
  • 4.P

    15:17
Montenegro U16
22:00 / M.S
87:69
Poland U16
  • 1.P

    16: 19
  • 2.P

    22:16
  • 3.P

    23:17
  • 4.P

    26:17
Meksika - LNBP
Correcaminos
03:00 / M.S
87:109
Abejas
  • 1.P

    21: 34
  • 2.P

    19:30
  • 3.P

    25:21
  • 4.P

    22:24
Halcones de Xalapa
04:00 / M.S
76:66
Soles
  • 1.P

    12: 21
  • 2.P

    29:17
  • 3.P

    18:16
  • 4.P

    17:12
Dorados
05:00 / M.S
100:80
Fuerza Regia
  • 1.P

    20: 24
  • 2.P

    26:18
  • 3.P

    34:16
  • 4.P

    20:22
Dünya - Friendly International Women
South Korea W
13:00 / M.S
56:55
Latvia W
  • 1.P

    19: 19
  • 2.P

    14:6
  • 3.P

    12:15
  • 4.P

    11:15
Avrupa - European Championship U16 Women
Germany U16 W
16:00 / M.S
54:55
Lithuania U16 W
  • 1.P

    12: 7
  • 2.P

    17:10
  • 3.P

    12:17
  • 4.P

    13:21
Hungary U16 W
16:00 / M.S
61:53
Croatia U16 W
  • 1.P

    14: 15
  • 2.P

    23:17
  • 3.P

    17:14
  • 4.P

    7:7
Czech Republic U16 W
18:15 / M.S
81:38
Denmark U16 W
  • 1.P

    25: 3
  • 2.P

    19:10
  • 3.P

    20:17
  • 4.P

    17:8
Latvia U16 W
18:15 / M.S
63:67
Belgium U16 W
  • 1.P

    10: 17
  • 2.P

    19:17
  • 3.P

    17:16
  • 4.P

    17:17
Finland U16 W
20:30 / M.S
50:56
Italy U16 W
  • 1.P

    9: 13
  • 2.P

    10:18
  • 3.P

    15:12
  • 4.P

    16:13
Greece U16 W
20:30 / M.S
40:72
France U16 W
  • 1.P

    14: 20
  • 2.P

    7:19
  • 3.P

    8:18
  • 4.P

    11:15
Portugal U16 W
22:45 / M.S
56:53
Poland U16 W
  • 1.P

    15: 12
  • 2.P

    17:15
  • 3.P

    16:17
  • 4.P

    8:9
Slovenia U16 W
22:45 / M.S
33:87
Spain U16 W
  • 1.P

    8: 22
  • 2.P

    10:17
  • 3.P

    12:20
  • 4.P

    3:28
Porto Riko - BSN
Vaqueros de Bayamon
03:00 / M.S
96:65
San German
  • 1.P

    26: 12
  • 2.P

    22:12
  • 3.P

    15:24
  • 4.P

    33:17
Avrupa - Baltic LeagueEuroBasket U16 B
Iceland U16
13:45 / M.S
92:76
Sweden U16
  • 1.P

    18: 14
  • 2.P

    27:22
  • 3.P

    20:18
  • 4.P

    27:22
Luxembourg U16
16:00 / M.S
62:91
Estonia U16
  • 1.P

    19: 18
  • 2.P

    19:27
  • 3.P

    11:22
  • 4.P

    13:24
Austria U16
16:00 / M.S
95:103
Bosnia & Herzegovina U16
  • 1.P

    22: 18
  • 2.P

    24:31
  • 3.P

    26:27
  • 4.P

    23:27
Czech Republic U16
16:00 / M.S
75:83
Ukraine U16
  • 1.P

    15: 20
  • 2.P

    27:24
  • 3.P

    22:22
  • 4.P

    11:17
Norway U16
18:15 / M.S
66:62
Slovakia U16
  • 1.P

    22: 19
  • 2.P

    17:16
  • 3.P

    17:15
  • 4.P

    10:12
Switzerland U16
18:15 / M.S
62:72
Portugal U16
  • 1.P

    14: 26
  • 2.P

    11:19
  • 3.P

    18:9
  • 4.P

    19:18
Bulgaria U16
18:15 / M.S
76:81
Finland U16
  • 1.P

    20: 20
  • 2.P

    20:24
  • 3.P

    23:21
  • 4.P

    13:16
Belgium U16
20:30 / M.S
79:95
Germany U16
  • 1.P

    16: 17
  • 2.P

    18:26
  • 3.P

    20:23
  • 4.P

    25:29
Georgia U16
20:30 / M.S
47:63
Great Britain U16
  • 1.P

    9: 16
  • 2.P

    15:20
  • 3.P

    12:20
  • 4.P

    11:7
Hungary U16
20:30 / M.S
74:56
Romania U16
  • 1.P

    14: 18
  • 2.P

    18:16
  • 3.P

    16:8
  • 4.P

    26:14
Avrupa - European Championship U16 B Women
Netherlands U16 W
17:30 / M.S
60:52
Ireland U16 W
  • 1.P

    22: 16
  • 2.P

    13:12
  • 3.P

    10:13
  • 4.P

    15:11
Slovakia U16 W
17:30 / M.S
63:39
Luxembourg U16 W
  • 1.P

    17: 8
  • 2.P

    15:17
  • 3.P

    13:9
  • 4.P

    18:5
Bosnia & Herzegovina U16 W
19:45 / M.S
47:29
North Macedonia U16 W
  • 1.P

    12: 9
  • 2.P

    9:6
  • 3.P

    11:5
  • 4.P

    15:9
Switzerland U16 W
19:45 / M.S
54:68
Iceland U16 W
  • 1.P

    15: 21
  • 2.P

    16:14
  • 3.P

    15:14
  • 4.P

    8:19
Romania U16 W
22:00 / M.S
62:65
Great Britain U16 W
  • 1.P

    23: 15
  • 2.P

    20:18
  • 3.P

    12:16
  • 4.P

    7:16
Ukraine U16 W
22:00 / M.S
43:71
Israel U16 W
  • 1.P

    8: 27
  • 2.P

    11:8
  • 3.P

    14:19
  • 4.P

    10:17
Avrupa - DBB Supercup
Italy
19:00 / M.S
86:90
Serbia
  • 1.P

    23: 24
  • 2.P

    30:20
  • 3.P

    19:21
  • 4.P

    14:25
Germany
21:30 / M.S
101:90
Czech Republic
  • 1.P

    20: 21
  • 2.P

    36:23
  • 3.P

    19:18
  • 4.P

    26:28
Dünya - World Tour Lausanne 3x3
Ub 3x3
16:15 / M.S
20:21
Lausanne 3x3
  • 1.P

    -:-
  • 2.P

    -:-
  • 3.P

    -:-
  • 4.P

    -:-
Liman 3x3
16:40 / M.S
20:19
Dusseldorf 3x3
  • 1.P

    -:-
  • 2.P

    -:-
  • 3.P

    -:-
  • 4.P

    -:-
Antwerp Giants 3x3
17:15 / M.S
21:11
Belgrade 3x3
  • 1.P

    -:-
  • 2.P

    -:-
  • 3.P

    -:-
  • 4.P

    -:-
Ub 3x3
18:15 / M.S
21:10
San Juan 3x3
  • 1.P

    -:-
  • 2.P

    -:-
  • 3.P

    -:-
  • 4.P

    -:-
Liman 3x3
18:45 / M.S
17:14
Jeddah 3x3
  • 1.P

    -:-
  • 2.P

    -:-
  • 3.P

    -:-
  • 4.P

    -:-
Antwerp Giants 3x3
20:10 / M.S
16:21
Ulaanbaatar 3x3
  • 1.P

    -:-
  • 2.P

    -:-
  • 3.P

    -:-
  • 4.P

    -:-
Amsterdam 3x3
20:35 / M.S
20:17
Sakiai 3x3
  • 1.P

    -:-
  • 2.P

    -:-
  • 3.P

    -:-
  • 4.P

    -:-
San Juan 3x3
21:10 / M.S
9:22
Lausanne 3x3
  • 1.P

    -:-
  • 2.P

    -:-
  • 3.P

    -:-
  • 4.P

    -:-
Jeddah 3x3
21:35 / M.S
18:16
Dusseldorf 3x3
  • 1.P

    -:-
  • 2.P

    -:-
  • 3.P

    -:-
  • 4.P

    -:-
Ulaanbaatar 3x3
22:10 / M.S
19:21
Belgrade 3x3
  • 1.P

    -:-
  • 2.P

    -:-
  • 3.P

    -:-
  • 4.P

    -:-
Bolivya - Libobasquet
San Simon
03:00 / M.S
64:83
Pichincha Potosi
  • 1.P

    15: 25
  • 2.P

    8:20
  • 3.P

    21:25
  • 4.P

    20:13
Avustralya - NBL1 South
Mt Gambier
13:00 / M.S
94:84
Kilsyth
  • 1.P

    24: 16
  • 2.P

    28:22
  • 3.P

    22:27
  • 4.P

    20:19
Venezuela - Superliga
Toros de Aragua
00:00 / M.S
71:87
Broncos
  • 1.P

    13: 16
  • 2.P

    22:24
  • 3.P

    16:24
  • 4.P

    20:23
Brillantes
02:00 / M.S
84:75
Guaros de Lara
  • 1.P

    18: 21
  • 2.P

    17:23
  • 3.P

    23:14
  • 4.P

    26:17
Cocodrilos
02:00 / M.S
79:72
Supersonicos
  • 1.P

    13: 16
  • 2.P

    17:19
  • 3.P

    18:18
  • 4.P

    31:19
Llaneros
02:00 / M.S
92:91
Trotamundos
  • 1.P

    19: 24
  • 2.P

    20:13
  • 3.P

    24:29
  • 4.P

    29:25
Spartans
20:00 / M.S
64:70
Gigantes
  • 1.P

    19: 22
  • 2.P

    18:17
  • 3.P

    13:14
  • 4.P

    14:17
Avustralya - NBL1 West Women
Joondalup Wolves W
14:00 / M.S
81:70
Mandurah Magic W
  • 1.P

    23: 21
  • 2.P

    19:17
  • 3.P

    19:19
  • 4.P

    20:13