• $ 5,7485
  • € 6,5056
  • 255.718
  • 94.721
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54

Savunmak yetmedi

Kötü bir oyun oynandı. Üç dört pasın arka arkaya atılamadığı, düzensiz, topun oyunda kaliteli şekilde dolaşmadığı bir futboldu.

İlk yarının golsüz bitmesini sağlayan adam Karius’tu. İlk maçında karşılaştığı bire bir pozisyonda, çıkışı, kontrolü, son ana kadar ayakta kalıp vuruşu elle kurtarışı üst düzey kaleci performansıydı.

Bursaspor kalecisi Okan Koçuk da Harun’un ardından iyi bir maç çıkardı.

İlk yarıda kalitesiz futbolun içinde topa dokunuşları ve oyunu yönlendirişi ile sivrilen futbolcu Furkan Soyalp oldu. Batalla’nın gidişini aratmadı. Şımarmadan ilerlerse kariyeri çok daha parlak bir futbolcu olacak. Sahada top ayağına geldiğinde heyecan uyandıran Quaresma ile birlikte o vardı. Taktiksel olarak yerini Sakho’ya bırakana kadar sahanın en iyisiydi.

Beşiktaşlı futbolcular Bursaspor’u oyunuyla kendi kalesine doğru itemedi. Merkezi ileri taşıyamadığı anlarda da hücum etkinliği sıfırlandı.

İkinci yarının başında kontra atakta Oğuzhan’ın harika pasında, golü sahanın etkisiz performanslarından birine sahip olan Babel attı.

Şenol Güneş bu öne geçme şansını iyi kullanamadı. Oyunu rolantiye alarak kalan dakikaları eritmeye çalışmak büyük hataydı. Bursaspor’un ritminin bozulduğu bu anlarda çok daha agresif oynamalıydı. Gökhan’ın sakatlığı ile bir değişiklik hakkını mecburi kullanması şanssızlığıydı. Orta sahayı ayakta tutmak için Necip’i Tolgay’ın yerine aldı. Fakat bu değişiklikle Beşiktaş’ta sahada topu dolaştıracak adam sayısı azaldı.

Şenol Hoca “kazansaydık bu konuşulmazdı” diyecektir, ancak Bursaspor sürklase olmuşken ikinci oyuncu değişikliğini hücumdan yana kullanması maçı koparacak fırsatı sunabilirdi. Beşiktaş savunarak kazanmaya çalışırken, Yusuf’un gayreti ile Sakho’nun golü cepteki iki puanı alıp götürdü!..

<p>İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Bizans döneminden kalma Tekfur Sarayı ve Anemas Zindanları’nın re

Cüneyt Arkın´lı Unutulmaz Yeşilçam Filmleri Burada Çekiliyordu... İşte Son Hali

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Haftanın ibretlik trafik kazaları

Tarihi gün! Darbeciler ne kadar ceza aldı